Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

В нас уже ГЕС зводять нелегально

Оригинал взят у lesyaorobets в В нас уже ГЕС зводять нелегально
Після того, як нам довелося воювати зі спробами розмістити сміттєспалювальний завод майже в центрі Києва, не думала, що мене можна ще чимось здивувати. І все ж таке сталося ;)
Почалося з фото, які мені кілька  днів тому переслали через Facebook. Потім була низка  уточнень,  що виявила напрочуд сумну обставину –  в руслі ріки Чорний Черемош біля с. Дземброня на Івано-Франківщині будують гідроелектростанцію.
Що з того? – запитаєте ви. Справа в тім, що є у цій справі надто багато загадкового. Місцеві жителі в паніці: інформацію про будівництво засекречено ледь не на національному рівні. Екологи б’ють тривогу:  під загрозою екосистема одного з наймальовничіших куточків України. До речі, саме русло цієї ріки традиційно використовується для проведення чемпіонату України з водного туризму.
І при цьому, ні Івано-Франківська обласна, ні Верховинська районна ради жодних рішень, які б легалізували це дивовижне будівництво не приймали. Схоже, хтось незаконно будує гідроелектростанцію. І на тому не планує зупинятися. Як стверджують місцеві громадські активісти, за їх даними, в межах Івано-Франківської області заплановано будівництво ще 14 таких ГЕС.
З огляду на подібну небезпеку насамперед звернулася до обласних облдержадміністрації та прокуратури з вимогою зупинити будівництво і вжити заходів щодо виведення винних «на чисту воду» – доки природі й людям  не завдано ще більшої шкоди.
З нетерпінням чекаю на відповіді.

Дякую ZIK за оперативне поширення інформації про ці події.
Tags: беспредел, наводнение, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments