Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Під загрозою також потерпілі та їх адвокати.

Ihor Lutsenko
Отже, за підсумками бурхливого вікенду, у справі про вбивство Вербицького та моє викрадення під час Майдану маємо таке:
На волі опинився особливо небезпечний злочинець. Він не тільки залучався тодішньою владою до атак на учасників Майдану, але і знаменитий рейдерством уже при владі наступній, керівник власного стійкого злочинного угруповання.
Щоб ви розуміли масштаб особистості: за моєю інформацією, він знав, що його мають затримати (очевидно, що він працював під дахом силовиків).
Так мало того, що знав, він навіть нікуди не тікав, а, впевнений у своїх силах, вирішив навідатися до тих прокурорів, котрі підписували йому підозру, і збирав на наступний день бандитів зі своєї команди для цієї операції.
Його випередили буквально на кілька годин, затримавши до того, як він поїхав мститися.
Тепер немає сумнівів, що допоки він на волі, то під загрозою слідчі, прокурори і чесні судді у моїй справі. Під загрозою також потерпілі та їх адвокати.
***
Глобально в цій ганебній ситуації винувата влада з недолугою судовою "реформою", а також усі ті підприємці-"реформатори", котрі навколо цієї теми в'ються роками.
На жаль, при попередній владі у моїй справі був аналогічний випадок, коли підозрюваний був відпущений на домашній арешт і утік з-під нього в Росію, подібно відомому беркутівцю Садовнику.
Тепер суд остаточно втратив береги. ВРП не працює, механізму притягнення суддів до відповідальності немає. Перспективи вибратися з цієї кризи не видно, допоки влада слухатиме замість компететних людей якихось розкручених пройдисвітів і екзальтованих дурників.
На жаль, Зеленський не бачить, що масштаб розвалу судів уже загрожує йому персонально, і що негайно цим будуть користатися вороги і його особисті, і вороги держави.
Треба латати КПК, треба міняти судоустрій, запроваджувати механізми відповідальності судей. Але хто в оточенні Зеленського на це здатен? Я таких не знаю.
Отож, подальша робота правоохоронних і судових органів буде відбуватися не за логікою закону, а за логікою кримінальних розборок.
***
На фото - Новотний.
Буду вдячний за поширення. Розголос - це єдине, що нині у нас є у рамках закону.


-
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3127326.html.
Tags: беспредел, зеленский, майдан, менты, порошенко, прдоны, титушкки, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments