Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Якщо хтось хотів дізнатися, за якими параметрами порохоботи набирають собі членів в ряди

Ярослав Вішталюк
"25 років служби"
"лишається вірним присязі"
"двадцять п'ять років беззашкварної роботи в професії"
Це так хвалить демоскот виродка Нойнєца. 1100 репостів, 3900 лайків (ого, навіть два спільних якимось дивом виявились)...
"Євген Сидоров виявився принциповою людиною та суддею але це й не дивно для мене, бо він колишній офіцер, суддя військового суду!
Що буде далі, якщо ми дозволимо так розправлятись із неугодним?
я чудово розумію офіцера Євгена Сидорова, бо, нажаль, сам пройшов цей шлях - шлях людини та офіцера який не погоджується із вседозволеністю, самоправством і зухвалістю "сильних мира сього" та діє керуючись цінностями та внутрішніми переконаннями.
Якщо ми втрутимося, то владі буде важко розправитися з порядним суддею. Якщо ні - ми втратимо останні шанси на закон і справедливість. Якщо суспільство стане контролювати цю справу, то не дасть зламати суддю та порядну людину".
Це вже ветеран війни Роман Ковальов - 880 поширень, 800 лайків, цілих чотири спільних.
Про кого ж це так співають? Який патріот раптом прокрався в нашу "прогнилу наскрізь" судову систему і якимось дивом бездоганно там пропрацював на своїх цінностях і переконаннях так, що навіть жодної догани від гнилих влад за чверть століття не отримав?
А це суддя Євгеній Сидоров, призначений на п'ятирічний термін Януковичем в 2010 році в Шевченківський районний суд міста Києва. Ні, у нього нема 25 років роботи суддею - це брехня, суддею він працює лише 12 років, а в "25" для "круглої цифри" приписав собі все - і роботу прокурором, і навіть навчання в університеті.
Що це за суддя?
Це той, який під час президентства Януковича, позбавляв водійських посвідчень автомайданівців.
Це той, який три роки, з 2015, коли сплив час його п'ятирічного призначення, і до 2017 року, поки Порошенко не перепризначив "потрібного" суддю, відправляв правосуддя не маючи на це законних повноважень і вочевидь перепризначення він отримав в останній момент перед "судовою реформою" теж не за гарні очі.
Це той, який півтора роки тягнув перенесеннями, а потім взяв самовідвід через "американський вплив" у справі обвинувачених у вбивстві Бузини Медведька і Поліщука, після чого суд довелося починати спочатку.
Це той, який посадив за ґрати, і потім подовжував арешт Савченко в абсолютно сміховинній, висмоктаній з пальця справі про "бомбардування з міномета будівлі парламенту", аби Порошенко попіарився на "протидії агентам кремля" - справа абсолютно аналогічна резонансній балаканині Звіробій і Федини, але тоді "інфоармія" була за те, щоб кляту "терористку", яка "розгойдує човна" посадили, а тепер верещать, що хтось там "має претензії до того, що двоє дівчат просто побалакали на камеру". Справа Савченко, нагадаю, повністю розсипалася через рік сидіння її за ґратами, бо в квітні 2019 було вже остаточно зрозуміло, що замовнику справи другого президентського терміну не бачити.
Це той, який відмовляв Стерненку у відводі судді - а вся "шоколадна інфоармія" начебто ж була за Стерненка?
Це той, хто в числі колегії з трьох суддів лишав за ґратами Антоненка - а порохоботи ж наче були за "Ріфмастера", ні?
Це той самий, який виправдав суддю Волкову, яка на замовлення Порошенка випустила на обмін з окупантами знаменитого однорукого "беркутівця" Дмитра Садовніка - єдиного вбивцю майданівців, якого можна було достовірно упізнати навіть в масці і з якого можна було достовірно почати розмотувати клубок загадок довкола смертей Небесної сотні.
Нарешті це той самий, який за півтори години до голосування за закон про "ворів в законі" відпустив з-під варти знаменитого грузинського "коронованого" "вора" Кобу Руставського, від чого навряд чи зраділи правоохоронці Іспанії, які довго (і безуспішно) вимагали від нас його видачі, оскільки там його розшукують за фінансові злочини і вбивство.
Аби цей "достойник" виніс якесь рішення на користь чинної влади - можна тільки здогадуватись, яке виття здійнялося б про "негідного "зеленого" суддю".
Але він виніс рішення на користь "кращого гетьмана" - і тепер це хороший, правильний суддя, з бездоганною репутацією, справжній офіцер і патріот, порядна людина, яку негайно треба рятувати.
Якщо хтось хотів дізнатися, за якими параметрами порохоботи набирають собі членів в ряди - то от вам яскрава ілюстрація.
"Не змінюються тільки ідіоти, людям властиво змінюватися!"© 🙂
-
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3128535.html.
Tags: анализ, дебіли, майдан, менты, подонки, порошенко, україна, янукович
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 14 comments