Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

військовий альянс Росії та Китаю вийшов на історичний рівень взаємодовіри

Артур Харитонов
‼️ Надання китайської військової техніки росіянам, вивчення досвіду окупації Криму й Донбасу для можливої атаки на Тайвань й Україну: почалися масштабні навчання Кремля та КНР
Ореол таємничості, під яким готувалися російсько-китайські навчання “Восток/Взаимодействие 2021” на території КНР, нарешті зник: китайська пропаганда почала волати про де-факто історичний військовий союз з Російською Федерацією.
Перші серйозні згадки про китайську версію “Востока” (кремлівська відбувалася на російському Далекому Сході), що, в свою чергу, є віддзеркаленням “Запада”, який пройде на кордоні з Україною восени 2021 року, пролунали під час липневої зустрічі окупантів у Ташкенті.
На ній Шойгу підтвердив участь на військових навчаннях з КНР, а Компартія Китаю вкотре оголосила про “нову еру” дружби Москви та Пекіна.
Армія Росії почала прибувати до округу Нінся (що поблизу окупованої Південної Монголії) ще минулого місяця, але реальні навчання розпочалися у понеділок, 9 серпня 2021 року.
Разом з цим почалася й нова хвиля істерії про вічний союз між КНР-РФ з боку китайської пропаганди.
Однак, цього разу все серйозно.
Як передає українофобна помийка Global Times, військовий альянс Росії та Китаю вийшов на історичний рівень взаємодовіри (https://bit.ly/3AwFUTx).
Китайці вперше притягнули винищувачі Chengdu J-20, які є “авіаційною гордістю” КНР, раніше ніколи не представленою союзникам комунізму; в свою чергу, росіяни привезли свої Су-30(СМ).
Також росіяни “гратимуться” з китайськими J-11, J-16 (багатоцільові винищувачі), JH-7A, H-6K (бомбардувальники), великою транспортною технікою, тощо.
У навчаннях буде використано китайську та російську військову техніку інших рівнів: бронетехніку, САУ, гаубиці, РСЗО, допоміжну техніку до них, а безпілотники й гелікоптери. Відпрацьовуватимуться й удари ракетами “земля-повітря”.
Офіційна кількість залучених армійців у китайських ЗМІ - понад 10000 осіб. Згідно з російськими, - 13000. Також на навчаннях присутня військова верхівка РФ.
Як відмічається у пропагандах обох держав, йдеться про перший випадок масово використання військами Російської Федерації китайської техніки; тільки згідно з офіційною версією, росіяни вже пересіли на китайські САУ та піхотну техніку.
Найбільш вірогідно, китайська техніка перейде на озброєння ЗС РФ уже найближчим часом.
Натомість, під час кремлівських навчань “Кавказ 2020” китайці вчилися користуватися основними видами військової техніки РФ. А ще раніше комуністи вивчали російські методики агресії у ході тренувань “Схід-2018” та “Центр-2019”.
Крім цього, КНР підтвердила участь у “іншій тісній взаємодії з РФ”.
Йдеться про участь китайців у армійських іграх Кремля 2021 року, що пройдуть на території Росії, Білорусі, Узбекистану та Ірану з 22 серпня по 4 вересня.
Наразі участь Китаю у навчаннях “Захід 2021”, що пройдуть у середині вересня 2021 року в Білорусі, поблизу кордону з Україною, невідомо; однак, можна припустити, що якщо контингент КНР братиме участь у так званих “іграх” у Білорусі до 4 вересня, то його залишать й до 10 вересня, коли має початися провокативний “Захід”.
Серед офіційних підстав для навчань - “забезпечення миру та стабільності у регіоні”.
Однак, з багатьох джерел відомо, що мова не просто про тренування заради “миру”.
По-перше, КНР не приховує, що має намір використати війська, разом з Росією, на території Афганістану.
Цитата GT: “Безвідповідальний вихід США з Афганістану залишив тягар для сусідніх країн Центральної Азії. Як великі держави, Китай та Росія повинні виконувати свою роль, спільно захищати регіональний мир і стабільність та запобігати розвитку терористичних сил у регіоні”.
По-друге, китайська пропаганда всіялко протипоставляє КНР-РФ - США, що, за словами тієї самої GT, своїм (санкційним) тиском на Москву та Пекін спричинила їх об'єднання.
По-третє, як відмічають профільні експерти у статті SCMP, мета КНР, що не брала участь у реальній війні з 1980х років, отримати досвід російських операцій у (!) Грузії, Україні та Сирії (https://bit.ly/2VHHums).
По-четверте, йдеться про намір РФ і КНР проводити спільні навчання далеко від власних кордонів: до 2023 року Росія планує взяти участь у навчаннях поблизу Тайваню та Японії, а Китай - у Балтійському морі, за моделлю спільних китайсько-російських тренувань у Середземному морі (2015).
По-п’яте, як китайська, так і російська, техніки, що будуть використовуватися під час навчань, спрямовані на знищення зброї США та союзників; тобто мова взагалі не про Афганістан і нових комуністичних союзників серед талібів.
Як відмічається у американській аналітиці, досвід Росії (у окупації територій Грузії та України) знадобиться КНР при підготовці до атаки на Тайвань (https://bit.ly/3lTw9eb), яка неминуче супроводжуватиметься початком війни з США та Японією.
За офіційною версією, у навчаннях беруть участь російські війська у Азії та китайські війська на Заході КНР, проте, беручи до уваги брехливість обох режимів, найбільш вірогідно, що на навчання прибули злочинці, причетні до війни на Сході України.
Ба більше: якщо згадати факт участі китайських військових у групі Вагнера, то вірогідність поставок “героев Донбасса” до Китаю лише збільшується: для відпрацювань технік агресії проти демократичних держав.
Згідно з повідомленням Міноборони КНР, росіяни та китайці утворять спільні команди для розробки планів ведення війни, аби вдосконалити методи спільної розвідки, а також щоб покращити методи атак і ліквідацій. Також додається, що головна мета - зміцнення “всебічного партнерства між КНР і РФ у нову еру” - тобто еру антидемократії (https://bit.ly/3jDqo1D).
Як нині відомо, відразу після участі у вищезгаданих навчаннях у Нінся, армія РФ залишиться для участі у наступних навчаннях від держав-учасниць ШОС - на чолі з КНР, а також у тренуваннях у окупованому Східному Туркестані, де відбувається геноцид уйгурського народу.
У свою чергу, КНР буде зосереджена на Східній Європі, де на території Білорусі зберуться для кремлівських ігор не тільки маріонетки Лукашенка, але й хунта М’янми, Лаос, Таджикистан, Узбекистан і Малі.
Як підкреслює видання National Interest, загроза величезна, адже російські війська вчаться керувати китайською технікою; якщо уявити логістичне поєднання військ Росії та Китаю, то зупинити “бліцкриг” нової імперії зла стає фактично неможливо (https://bit.ly/2VKXMeg).
Як приклад наводиться можливість перекидання сил КНР до Чорного моря - для підтримки російських операцій - для “анексії” чорноморської частини Східної Європи, тобто - такого бажаного Кремлем “юго-востока” України, включаючи Одесу, Миколаїв, Херсон та Запоріжжя.
Без підтримки комуністичного Китаю такі маневри Росії є дитячою вигадкою.
Однак, якщо розглянути можливість початку війни у Тайванській протоці, ризик відкриття другого фронту РФ-КНР проти України - для послаблення США і союзників - стає все більш реальним.


-
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3129515.html.
Tags: анализ, беларусь, китай, крим, левые, провокація, рассея, україна, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments