Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

мы повинні надати КСУ привід "дожати" справ

Oleksandr Humirov
Як відомо з офіційної статистики більше 95% всіх протоколів про порушення правил карантину людей закінчуються постановою суду про закриття провадження у зв'язку із відсутністю складу правопорушення, або обмеження усним попередженням замість штрафу.
При цьому, більшість постанов суду застосовують норми Конституції України, як закону прямої дії, і стверджують, що норми підзаконних актів Кабміну про карантинні заборони не можуть бути застосовані внаслідок суперечності із Конституцією України.
Із повагою відношусь к суддям України, які всупереч ковідо-істерії залишились при здоровому глузді і розумі, та зберегли повагу до Конституції і правопорядку. Суддям, які стають на захист прав громадян.
Проте, змушений звернути увагу, що приймаючи такі постанови, судді не в повній мірі виконують свій обов'язок. Мабуть, тому що не хватає все ж таки сміливості йти до кінця.
Річь про частину 4 статті 7 Кодексу адміністративного судочинства, згідно якої:
Якщо суд доходить висновку, що закон чи інший правовий акт суперечить Конституції України, суд не застосовує такий закон чи інший правовий акт, а застосовує норми Конституції України як норми прямої дії. У такому випадку суд після винесення рішення у справі звертається до Верховного Суду для вирішення питання стосовно внесення до Конституційного Суду України подання щодо конституційності закону чи іншого правового акта, що віднесено до юрисдикції Конституційного Суду України.
Жоден суддя, нажаль, з тих, що відмовили поліції у штрафуванні "за карантин", не звертався до ВС для вирішення питання стосовно внесення до КСУ подання щодо конституційності карантинних постанов КМУ.
А якщо би це зробили, мабуть, маховик ковідо-маразму зупинився би вже чи, можливо, не продовжував би розганятись до примусової вакцинації і сегрегації.
У зв'язку із цим, звертаю увагу громадян, що справа захисту наших із вами прав є нашою із вами справою.
Якщо в вас є постанова суду про накладення штрафу "за карантин" і вона набула чинності, ви маєте можливість самостійно звернутись до Конституційного Суду України з метою визнання неконституційною норми, яка була до вас застосована.
Якщо в вас є постанова суду про закриття провадження у справі у зв'язку із відсутністю складу правопорушення, в якій зазначено, що не можливо застосувати до особи норми карантинної постанови, оскільки застосовуються норми Конституції, як закону прямої дії, ви можете звернутись до суду, що розглядав справу, із клопотанням про звернення до ВС для вирішення питання подання до КСУ з метою визнання неконституційною норми карантинної постанови.
Успіху Вам! І, відповідно, нам.
===
Ирина Завадская
Ви звертались і який результат?
---
Ирина Завадская
Олександр Гуміров а хтось звертався? Цікаво просто, слідкую за цією темою ще з початку
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1121431081717486&id=100015518146755
---
Oleksandr Humirov
Ирина Завадская звертався Верховний Суд і Конституційний Суд, де-факто, визнав карантинні заборони такими, що суперечать Конституції, проте не зміг визнати конкретну постанову неконституційною, бо вона вже втратила чинність. Тобто, мы повинні надати КСУ привід "дожати" справу.

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3134907.html.
Tags: беспредел, карантин, піар, україна, щеплення
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments