Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Петро Олещук · Ще по "Афганському питанню"

Зараз очікуване падіння Кабулу люблять порівнювати з падінням Сайгону 1975 року. Але є одна виразна відмінність.
Залишаючи Південний В'єтнам, американці не кидали напризволяще місцевих, які з ними співпрацювали.
Наприклад, під час останньої евакуації з Сайгону (операція Frequent Wind) вивезли 1737 громадян США і 5595 місцевих. Для цього США не пошкудували власних гелікоптерів. Загалом, у США опинилося 125 тис. в'єтнамців.
Зараз Штати готуються найближчим часом евакуювати посольство у Кабулі, продовжуючи офіційно заявляти, що "афганська армія" має захищати Афганістан, і вони мають для цього усі можливості. Жодної інформації про евакуацію афганців немає, та й ресурсів на якусь масову евакуацію ніхто не виділяє.
Скидається, що більшість людей, що співпрацювали з армією та державними структурами проамериканського уряду залишаться там, і уже таліби будуть вирішувати, кого стратити, а кого ні. Очевидно, нас скоро чекатимуть "прекрасні" картинки відрізаних голів в Кабулі.
І Вашингтон жодним чином не показує, що там це хоч мінімально когось хвилює.
===
Анатолій Насєдкін
Трюдо заявив що Канада прийме 20000 афганців, які співпрацювали з її структурами у Афганістані. Америка завжди "кидала" своїх "союзників", всіх і завжди, окрім Ізраїлю. Але розвиток нео-марксизму у США та фактична заміна населення, в близькій історичній перспективі може призвести що і євреїв кинуть напризволяще.
---
Петро Олещук
Анатолій Насєдкін ну, уже ж кидали за Обами своїми угодами з Іраном
---
Анатолій Насєдкін
Петро Олещук то були "перші краплі" майбутньої глобальної "зливи". Демократія у світі руйнується, і макс. зусиль докладають політ. еліти самих "стовпів" демократій. Все продається, все продажне.
---
Olexander Mykhelson
Анатолій Насєдкін оооо, я віднедавна знаю, шо там така "дружба" була, шо ой ))) і шпигунів ізраїльських висилали, на грунті чого згортали відносини між розвідками, і забороняли євреям бомбардувати сирійський ядерний реактор, і шо хочеш. і все це ще в минулому столітт 🙂 у америки - свої інтереси, штож.
===
Olexander Mykhelson
"вивезли 5 тис. в'єтнамців" і "загалом в сша опинилося 125 тис. в'єтнамців" - це таки різниця. зараз афганців вивозять не менше, тих-таки дотичних до посольства он кілька тищ. інша справа, що навряд чи в сша "загалом опиниться" сто тисяч афганців, це да. а взагалі, в проміжку від 2 до 10 років повиходить багато книжок на цю тему від тих (і на основі розповідей тих), хто так чи інакше врятується. це буде дуже пізнавально, хоча й абсолютно пізно. тим часом таліби припинять масово відрубувати голови, повдягають костюми й потроху позаводять дипмісії в цивілізованому світі - в общім, повторюється історія з більшовиками після 1919 року.
---
Петро Олещук
Olexander Mykhelson не думаю, що тим, кому голову відріжуть зараз, ця думка особливо грітиме душу...
---
Serhii Kharchuk
Olexander Mykhelson У вас звідки така інформація що афганців вивозять? Чи просто так аби ляпнути?
---
Петро Олещук
Serhii Kharchuk інформація і справді є. Інша річ, що масштаби поки що мізерні
---
Serhii Kharchuk
Петро Олещук Всі мої знайомі хто співпрацював тікають або самі, або поки ще в Кабулі ждуть ...не знаю жодного кого евакуювали.
===
Serhii Kharchuk
Аналогічно вони поступили з курдами три роки назад, віддавши їх під каток Турції і Асаду. З теперішніх американців "партнер" так собі, але кращого і немає.
---
Петро Олещук
Serhii Kharchuk звичайно. Просто треба розуміти, що будь-яка ескалація у нас не викличе у них якоїсь особливої реакції
---
Serhii Kharchuk
Петро Олещук 100% від слова зовсім...пару глибоких стурбованостей, закликів до діалогу ну і підкинуть якоїсь гуманітарки щоб совість їх не мучила.
---
Петро Олещук
Serhii Kharchuk і скажуть, що самі винуваті

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3136768.html.
Tags: байден, ислам, история, левые, подонки, сша
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment