Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

За це треба карати. Але по закону

Владимир Фесенко
Це жахливі кадри. Одна річ – коли про це читаєш, інша – коли бачиш.
Це ганьба і сором. Причому в квадраті, тому що йдеться про побиття журналіста. Саме такі речі російська пропаганда використовує для дискредитації нашої країни, зокрема і на Заході. Але це будуть використовувати і ті західні політики, які не хочуть входження України до ЄС і НАТО. Тому що це суперечить демократичним цінностям. Ще більш небезпечним є те, що такі речі руйнують країну зсередини. Під прикриттям патріотичних гасел це насправді працює на інтереси ворога.
Проте, керівник Нацкорпусу каже, що нападники начебто вже "понесли покарання", а також перепросили у журналіста. Цікаво, хто і як їх покарав? І чи перепросили у правоохорнців, на яких нападали на Банковій? Я вже чув конспірологічну версію, що в Нацкорпусі нібито все узгодили і полагодили з Порошенком (оскільки побитий журналіст представляв видання, яке входить в медіа-пул екс-президента). Не знаю. Я чудово розумію, що політики, особливо наші, - дуже цинічні, і вчорашні опоненти можуть стати союзниками, коли йдеться про спільного ворога або спільні інтереси. Прикладів таких мені відомо дуже багато. Але є червоні лінії, за які заступати не можна. І те, що відбулося, вибачати не можна. За це треба карати. Але по закону. І дуже сподіваюсь, що покарання відбудеться.
І треба розуміти, що цей жахливий інцидент не є випадковим. Він є наслідком культу сили і насильства, який існує в праворадикальних організаціях. І якщо не карати за таке насильство, то ми зіткнемося з його ланцюговою реакцією.Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3138992.html.
Tags: дебіли, київ, свобода змі
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments