Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

саме відомство Ткаченка є організатором автоматів з газіровкою на Алеї Героїв Небесної Сотні

Ihor Lutsenko
Ну, тепер уже можна назвати прізвище людини, котра організувала радянські автомати з газіровкою на Алеї Героїв Небесної Сотні і перетворила її, за висловом Кличка, у 95-й квартал.
Це – міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.
Українська правда з посиланням на Музей Революції гідності повідомила, що саме відомство Ткаченка є організатором даної інсталяції.
«Організаторами заходів з відзначення 30 річниці проголошення Незалежності України є зокрема Міністерство культури та інформаційної політики» - цитує УП сайт Музею. Причому, якщо піти по посиланню, там цього абзацу вже немає – імовірно, видалили. Імовірно, на вказівку з Міністерства.
Цікаво, чи звільнить Зеленський Ткаченка за цей скандал?
Адже в самому Офісі Президента були змушені виправдовуватися і обіцяти «переглянути творчу концепцію».
Більше того, якщо виходити з наявних даних, саме Мінкульт непрофесійно підішов до справи, не повідомив належним чином про свою інсталяцію нікого – ні КМДА, ні навіть балансоутримувача території – Музей Революції Гідності.
І коли вибухнув скандал, то подію коментували усі: Офіс Президента, Музей, Кличко; а от винуватець банкета – Олександр Ткаченко і його відомство – сиділи тихо, як в рот води набрали.
Ніби вони не при ділах… Замість того, щоб чесно визнати помилку, і взяти удар на себе, змусили виправдовуватися піарників Зеленського.
Міністр пописував у своєму телеграмчику якусь пафосну блажь про аудіогіди до дня Незалежності, в той час, як поліція ламала тих, хто обурений демонтовував інсталяцію. Прекрасна вийшла картинка до Дня Незалежності.
Але, я думаю, Зеленський прекрасно зрозумів, хто його підставив.
Нагадаю, це не єдина річ, котрою Ткаченко підставляє Зеленського.
На початку серпня ряд громадських організацій виступили зі зверенням до президента з приводу бездіяльності Мінкульту щодо центральної споруди Подолу – Гостиного Двору, котрий знаходиться у державній власності і перебуває у віданні очолюваного Ткаченком Мінкульту. Громадськість дала чиновникам строк до Дня незалежності, щоб почати рятувати Двір (що не відбувається уже котрий рік).
Посилання на заяву - https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fblogs.pravda.com.ua%2Fauthors%2Flutsenko%2F610cd651614b3%2F%3Ffbclid%3DIwAR3-l9u4QSIystwCBAKFiwIgFzhjDuL3rfWN2MDguqkiwci7L2dAHfwh6uE&h=AT3nDfDDxYgohy9AhhDhmuvg2pCH8lhxdCRHA_QEYdy5IxOANzSMjw1jrO_W8gYk4Y5RUAMmq8NsT1fFJqoI1Z4-MbWKBGPzju1wFULYad5_pe5Pjkf8BKN0ZWlTu6SSviCG&__tn__=R]-R&c[0]=AT1dLKAcmcsL0w3dczzCnC7rJC4QtgLtXyeaU2zlIbugivfme5rlHs4_bbucYqfkN10eSg-vUj2sd4hQj6jxVKernw6R67m-vWL5O0q8b6q_tM4MHYUXR3CQK27QAHarPoNpdd2Kc6mhDw3RjTMqPGad5g

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3143304.html.
Tags: зеленский, кличко, майдан, подонки
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments