Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

В этом городе застройщик и есть власть. Он решает, что он сносит и когда сносит

Семен Широчин
Усадьбу Барбана снесли ночью, экскаваторами. Перед этим мусора приехали, запаковали протестующих, возможно сломали одному из них руку. Перед этим Минкульт запретил какие-либо работы, а полиция «остановила снос».
Херня получается, ребята. Тезисно:
1. В этом городе застройщик и есть власть. Он решает, что он сносит и когда сносит.
2. Минкульт беззубый и ничего не может с этим сделать. Застройщики его просто посылают и вертят.
3. Если ты застройщик, то мусоров можно вызвать, как титушню.
4. Ещё недавно Варламов, комментируя случай с Квитами, отмечал, что в России протестующих уже бы разогнали и запаковали. Наши застройщики решили, что пора стирать эту разницу. И стирают её.
5. Если ты мэр застройщиков, то тебе можно игнорировать безобразие, а эти лохи тебя снова выберут, потому что стеклянный мост и парк Наталка.
6. По городу двигаются солдаты и техника, репетируют парад, задача которого дать ощущение, что нас есть кому защитить. Но в этот же момент от мусоров и застройщиков нас защитить некому.
=====
NashiGroshi
А все-таки Кличко феноменальний голова КМДА(((
У день, коли тебе можуть знести на засіданні РНБОУ за розгул корупції і разгільдяйства - мер дозволяє знесення історичного будинку у центрі столиці. Замість того, щоб особисто та мускулисто наваляти екскаваторниками - займається чим попало. При цьому про наміри забудованика розваляти памятку було відомо не вчора, і навіть не один тиждень тому. Там вже навіть місцеві мешканці чубились з забудовниками. Але ж ось такий господарник(((
Ось тут (https://nashigroshi.org/2021/08/20/zabudovnyk-s-ohodni-znyshchyv-sadybu-xix-stolittia-u-tsentri-kyieva-popry-zaboronu-minkul-tury-foto/) - фото знесення та посилання на відео
=====
На світанку 20 серпня у Києві на вул. Обсерваторній, 6 було знищено унікальний зразок забудови другої половини ХІХ – початку ХХ століття – садибу титулярного радника Олександра Барбана. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив активіст Олег Симороз.

25 травня Міністерство культури видало припис про зупинення будь-яких будівельних робіт на вул. Обсерваторній, 6. Однак, забудовник його ігнорує.Вже кілька місяців проти знесення будинку активно виступають місцеві мешканці. 18 травня активісти заявили про напад «тітушок», яких, за їхніми словами, привіз забудовник для того, щоб знести будинок. Вже 19 серпня будівельники почали розбирати дах садиби.

На знак протесту містяни перекрили автомобільний рух Обсерваторною вулицею. У цей же день Мінкульт закликав київську владу зупинити руйнування забудовниками садиби Барбана, а також садиби Осипа Родіна. «Приписи МКІП про заборону будівництва проігноровані. Інших законних механізмів вплинути на ситуацію міністерство не має», – зазначили у міністерстві.

А вранці 20 серпня активіст Симороз написав, що будинок насвітанку було знесено. «Попри обіцянки Шевченківської поліції про зупинення будівельних робіт на вул Обсерваторній, 6. Забудовник вночі о 5 ранку під прикриттям 30 тітушок загнав будівельну техніку та знищив будинок Барбана кінця ХІХ століття», – написав він, виклавши відео.

Відео https://www.facebook.com/oleh.symoroz/posts/1579933632373099

Раніше Симороз повідомляв, що 12 серпня слідчі Шевченківського управління поліції «на підставі наших звернень нарешті провели слідчі дії на незаконному будівельному майданчику по вул. Обсерваторній, 6». За його словами, було встановлено, що забудовнику відомо про існування припису Мінкульту, забудовника викликали на допит. «Нас запевнили, що слідчі будуть ініціювати перед прокуратурою накладання арешту в рамках статті 356 (самоправство) ККУ», – зазначив активіст.

Нагадаємо, у 2018 році Департамент містобудування та архітектури КМДА видав ТОВ «Інформаційна група «Агентство столичних повідомлень» містобудівні умови та обмеження для будівництва житлового будинку з об’єктами соціально-культурного призначення та підземним паркінгом на вул. Обсерваторній, 6 у Шевченківському районі Києва.

У 2019 році компанія отримала в столичному ДАБК дозвіл на будівельні роботи. Підрядником робіт у документі вказано ТОВ «ГЕОС-УКБ».

Будівництво заплановане на ділянці площею 0,21 га, яка знаходиться в межах Історичного центру міста, історичного ареалу, в археологічній охоронній зоні. Попри вказану в МУО висоту (не вище 26,5 метрів, що відповідає орієнтовно 8-9 поверхам), за даними ЗМІ, забудовник планує звести на вул. Обсерваторній, 6 будинок висотою 12 поверхів.Власником ТОВ «Інформаційна група «Агентство столичних повідомлень» є ТОВ «Обсерваторний», а керівником – Євген Баженов. Власниками ТОВ «Обсерваторний» є Денис Шостак, Ярослав Горбик, Олександр Трухачов і Віктор Шустер, що пов’язаний з колишніми топ-чиновниками КМДА Вячеславом Непопом і Михайлом Голицею.

Власниками ТОВ «Геос-УКБ» є Богдан Окольничий і Сергій Уманець (99%).

Як відомо, у 2015 році Науково-дослідний інститут пам’яткоохоронних досліджень пропонував внести садибу Олександра Барбана до Переліку щойно виявлених об’єктів культурної спадщини.

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3147994.html.
Tags: беспредел, київ, кличко, менты, прдоны, рейдеры, титушкки
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments