Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Вчорашні рішення РНБО щодо російських ЗМІ є кроком колосальної важливості


Ihor Lutsenko
2 год ·
На фото – Родіон Мірошник, представник російських бойовиків в Тристоронній контактній групі, в ефірі «телеканалу» "Наш".
Вчорашні рішення РНБО щодо російських ЗМІ є кроком колосальної важливості. Кроком, другим по важливості з лютого 2021 року, коли сталося перше рішення по трьом телеканалам Медведчука.
Це сильніше посадки Медведчука на домашній.
Бо – закривати інформаційну мережу країни-ворога важливіше, ніж самих проросійських політиків.
Бо – медведчуки міняються, а от електоральне для них поле створюється саме цими псевдо-ЗМІ.
Ні телеканал «Наш», ні сайт Страна, ні Шарій з його відеоблогом не є істинними засобами масової інформації. Кажу відповідально, як журналіст зі стажем.
Функція цих рупорів – це безпосередня підтримка військових та спеціальних операцій РФ на нашій території. Загадаймо газету «Весті», що вона чудила у 14-му році, вигороджуючи російських комбатантів. І це був той же Гужва, наш голубь свободи слова, ага.
Ці недоЗМІ брешуть постійно, це стиль їх роботи. З трьох новин Страни про мене – здогадайтеся, скільки було брехливих? Правильно, три.
Приміром, збрехали, написали новину, що я купив мотоштани за депутатську зарплату – от навіщо було таке придумувати? Нам, нормальним людям, таку патологічну брехливість у дрібницях не зрозуміти. Але для тих, хто бреше роками по кілька разів на день, такі речі навіть непомітні. До чого тут поняття ЗМІ?
Або 14 попереджень телеканалу «Наш», де дають ефір колаборантам з ЛДНР та колаборантам з Києва верещати про «гражданскую войну».
За таке слід карати негайно, але Нацрада всього лише подала сумирно в суд на анулювання ліцензії.
Я б рекомендував набагато більш корисну схему – арешт і передачу телеканалу в управління АРМА, з призначенням нормальних редакторів. Таким чином варто було б працювати на ту ж аудиторію, але з іншими, протилежними завданнями.
Ці «ЗМІ» брешуть на користь Росії, ці «ЗМІ» фінансуються Росією. Свого часу я в ефірі запропонував Крюковій зі Страни розкрити фінансування її видання. Адже, за легендою, і «Вєсті», і «Страну» Гужва зробив за власні гроші. Знімаючи найкращі офіси в центрі Києва та безкоштовно роздаючи колосальні тиражі у папері.
На це Крюкова відповіла персональним випадом проти мене.
В «демократичних» США Гужву та його колег-пропагандистів давно б притягнули до відповідальності, бо там діють закони, набагато суворіші щодо ЗМІ, ніж у нас. Там так просто отримувати із-за кордону фінансування на «журналістську» діяльність не вийде.
***
І пам’ятаймо, що рішення РНБО з’явилося не на пустому місці. До цього були роки роботи тих активістів, котрі щодня моніторили контент російських рупорів в Україні, монотонно повторювали про необхідність санкцій проти них.
Мабуть, найбільшим досягненням є те, що новину про заходи проти телеканалу «Наш» і компанії суспільство сприймає як звичайну рутину. Про це вже так збуджено не говорять, як у лютому-2021, і це – хороша ознака.

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3149343.html.
Tags: война, зеленский, медведчук, прдоны, рассея, санкції, свобода змі, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments