Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Diana Makarova · НОРМАЛЬНО, ПАЦАНИ. НЕ ОБІДНО

- Нормально, пацани, не обідно. - казав Юрка Підопригора, красунчик групи Р-1, нащадок запорозьких козаків, див. прізвище.
Юрка Підопригора теж сам був нівроку. Ці запорозькі прізвиська давались так влучно, що прилипали і до нащадків, цих Тягниряден, Підопригор, Півторапавлів, Кривохат. Я сама з Крикохатченків, тож все життя у мене й хата крива, і у всіх родичів криві. Це ні про що не говорить, а лише про прерогативу духовного над земним, прагматичним, отакот, не хухри-мухри вам.
Мій дід, відомий на губернії Кривохатченко, коли народ брав штурмом маєток пана - пішов та перевіз звідти додому всю бібліотеку. Те, що нікому не підійшло, чого ніхто не захотів. А ще дві картини і дзеркало-трюмо. Все до своєї кривої хати перевіз. Духовне, бач, рятував. Нормально, пацани, не обідно.
Тож діти всі росли на панській бібліотеці, і село ходило книжку взяти. А звідки мені то знати? Так в нашій крвий хаті теж була бібліотека на всю залу, і теж село ходило як до бібліотеки, книжку взяти. Прочитати й не повернути. Мать, сподобалась. А чи на розтопку пішла.
А хата як була крива, так і є зараз - он на старість теж в кривій хаті живу, а книжки за собою возила всі роки, доки до цієї кривої хати не перебралась та не розтикала їх тут.
Нічого, нормально, пацани, не обідно.
Це була преамбула...
... Багато чого не подобається в нинішній владі.
Макроекономіка там, кадрова політика, ляпи усілякі. Я ж українка - а покажіть мені справжнього українця, якому подобається його нинішня влада і всі гетьмани минулого.
Ага, ну да... Невдобно якось вийшло...
З гетьманами минулого я лоханулась. Комусь подобаються. Комусь аж так, щоб на ікону.
Ну, ці на зарплатні. Або по дурості. Теж непогано. Вони про дурість свою не знають, звідки їм знати, а ми їм не кажемо. Тож нормально, пацани, не обідно.
Так от, багато чого не подобається. Коли про макроекономіку. А сама зформулювати не можу. Я ж не про макроекономіку, я про менші гроші, волонтерські, народні. То прошу людей зформулювати по макроекономіці. Досі на відповідь чекаю. Натомість мені у відповідь кричать про малоросів і курс на Росію.
Слухайте, я з малоросіянством та курсом на Росію і сама розберусь, ви мені про економіку, прошу. Бажано макро.
Бо країна - це ідея плюс економіка. Поодинці не працює.
Там, де нічого їсти - довго на ідеї не протримаєшся. І навпаки. Де зажратись, є все, і країна переможного соціалізму, як у Європі чи в Америці, наприклад, але немає ідеї - не працює.
(в Європі та Америці якраз з ідеєю все ок)
Тож треба все разом, щоб нормально, пацани, і не обідно.
Ні, на питання про економіку мовчать, лише кричать про малоросів та курс на Росію.
Слухайте, мені малороси і курс на Росію теж не подобаються, але я що? Я не експерт, я про фронт і про витрати волонтерських народних грошей. І ще про ідею.
Тут дещо подобається.
Мені подобається, наприклад, що зіпхнули з п'єдестала неприкосновенності Медведчука. Сидітиме чи не сидітиме, а того здоров'я в нього вже не буде. І телеканали його власні не працюють, от і слава богу, менше сміття в ефірі. А був таким начебто недоторканним, таким непотопляємим.
Потроху притопили. Подобається.
Кажуть, що Медведчука притопили в рамках боротьби з конкурентами. Ну, ок, мене влаштовує. Мені не подобається такий конкурент на гетьманат, як Медведчук. А вам?
Короч, нормально, пацани, не обідно. Якось дуже патріотично виглядає як на малоросів, але спостерігаємо. Поїхали далі.
Учора притопили Мураєва з каналом "Наш" і сайт "Срана" (тут немає опечатки)
Подобається. Нічого не можу з собою зробити - капець як подобається. Менше, ще менше сміття в ефірі, нормально, пацани, не обідно. Але як на малоросів, то теж дуже дивно і нелогічно.
Арсена Борисовича, ще одного непотопляємого, тут наче теж притопили - але незрозуміло. Усі зачаїлись і чекають, де ж спливе. Що спливе, ніхто не сумнівається. Але є факт - був недоторканним і нема недоторканного - нормально, пацани, не обідно.
Ну, я у велику політику не лізу, я не експерт. Я по фронту все більше. Що ж, розглянемо по фронту.
А що фронт? Стоїть наш фронт, де був, там і стоїть. За роки з весни 19-го не здано жодного населеного пункту.
Тут зараз набіжать знавці фронта, які і фронта ж бо і не бачили, і знають його лише по фейсбуку, почнуть розмахувати цифрами і населеними пунктами - чекаю. Чекаю з нетерпінням. Заодно й перевіримо ваше знання карти фронта
(потирає руки у передчутті, кровожерливо всміхається, такі експерти - моя улюблена їжа)
А що здали?
Кілька СП здали. А що взяли? Кілька СП взяли. Нормально, пацани, не обідно, йде звичайна окопна війна, тримаємо фронт.
Гинути стали менше. Припинились воєнські кампанії "для галочки, під круглу дату". Раніше багато було таких втрат, по непродуманості воєнних операцій.
Хоча найбільше за час війни перемир'я таки розходило армію. Не можна так з армією. Тому і продовжують гинути, обережність втрачають. Надто великий процент втрат від втрати обережності.
(тут зараз прибіжать розказувати, що насправді на фронті гине маса людей, то просто влада нам не зізнається - очікуємо з нетерпінням, ви теж пильнуйте таких гарненько, це наш десерт, ці особливо смачні, всміхаюсь кровожерливо, якщо що - я з вами поділюсь)
Забезпечення.
Отут і скривилась, як від зубного болю. Он Харитін Старський зброю показує. Ту саму зброю, яку нам на фронті фотографувати ні-ні, і не дай боже, а тут Харитін відкрито показує, а що там ховати, все ж і так вже побачать на параді та репетиціях параду.
тут знову скривилась, як від зубного болю - я не люблю паради. Бо я про гроші. Про народні волонтерські гроші, яких не вистачає фронту і зараз, як не вистачало їх всі роки війни. А тут така сила-силенна грошей в повітря, в пшик, в парад.
В ідею, кажете? Нє, ну, ідею я розумію., тому відкрито й голосно проти парада не протестую, тим більше що коли я бачу, як захоплено ви постите фото з параду, оцих прекрасних дівчат, оцих наших красенів чоловіків у пікселю - то серце моє радується, а куди ж йому дітись, не залізне.
Ну, зі зброєю все більш-менш, якісь гвинтівки фронт отримує. Дивіться, Харитін показує, а хто їх зараз лише не показує)
Погано з набоями. Кажуть, не вистачає для повної роботи.
Погано також з:
- автомобілями (піджопники військові, що на ладан дишуть, їдуть і розсипаються на ходу, вам на параді не покажуть, так що це ненормально, пацани, і це обідно)
- будівельними матеріалами (оті бліндажі в пів наката вам теж не провезуть парадом, а це все ж захист життя наших захисників, і волонтерські народні гроші, безкінечні, як замовлення з фронта - сітки, плівки, ізолону, цвяхів, і так далі, і так далі, отут ненормально, пацани, теж обідно
- електроніка (та що ж таке, восьмий рік війна, а ми все закуповуємо за рахунок волонтерських фондів, ну, пацани, ви шо!)
- БПЛА (триндець! ТРИНДЕЦЬ! Пацани, ви думаєте закуповувати коптери для фронта, чи гадаєте, отих Лелек і досить? Нє, пацани, це ненормально, ви щось вже думай-ТЕ з цього приводу)
Коротше, парад багато чого покаже, хоча, як завжди, ще більше не покаже.
Але.
Коли я дивлюсь масу відео, де наші десанти, морпіхи та гвардійці крокують, репетируючи парад, і в усі свої прокурені фронтові глотки виспівують відоме танго:
- Путін @уйло! Ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла...
тане моє серце точно так, як і ваші
І я не знаю там за малоросів та курс на Росію - але мені точно відомо, що це провокаційне танго світового рівня без дозвольних санкцій ніхто б співати на Хрещатику не дозволив. Бо це армія. Треба знати армію приблизно так, як знаємо ми, щоб говорити про власну ініціативу рядового складу.
То, значить, чиїсь серця це танго тішить теж?
Тому категорично стверджую - не знаю я за курс на Росію, не знаю. Але скидання з п'єдесталів проросійських ідолів мені подобається. І Путін-@уйло на Хрещатику подобається безмірно. Ви вже вибачте, якщо я констатую факт - але такого в нас раніше не було. А зараз є, і це нормально, пацани, не обідно. А навіть гордо.
... колись навесні 19-го популярними були страшилки. Нам, білим польтам фейсбука, репетували:
- Вот! Скоро придет малороссийская власть, и вас же первыми повезуть в теплушках в Сибирь!
Чомусь російською репетували.
Карл Волох, пам'ятаю, відзначався особливими істериками.
Не знаю, як там з Сибіром - в моєму житті нічого не змінилось. Я працюю для фронта, фронт стоїть на місці, на Хрещатику військові співають:
- Путін @уйло! Лалалалалалалала...
Тому вже давно зрозуміло - ваші стращилки, що без гетьмана минулого усе розсипеться, не справдились. І чого було так репетувати? А що там Карл Волох? Істерить? Українську вже вивчив?
Ну, тобто, з ідеєю країни все гаразд. Про макроекономіку ви мені розкажете окремо. Сподіваюсь.
Тут зараз прибіжать і почнуть розказувати, що з ідеєю все гаразд лише тому, що Ярош постійно чистить зброю, а Мирослав Гай перевіряє наплічник і ходить з мегафоном в голові колон.
Не знаю, що там чистить Ярош і що перевіряє вічний експерт Мирослав Гай - але я працюю з їх побратимами на фронті, і абсолютно точно знаю - ідея наша непорушна лише тому, що ці хлопці та дівчата тримають фронт.
Тому я вас уклінно прошу - давайте вже припиняти про малоросів та курс на Росію. Це не працює. Принаймні, доки фронт стоїть, і військові весело горлають:
- Путін-@уйло! Лалалалалалалала...
Давайте краще про макроекономіку, от їй-богу. За всіма канонами ви мусите це знати краще, аніж за фронт і за ідею.
Ну, мусить же тут хтось знати за економіку країни, в нашій фейсбучній країні експертів!
Щоб вже нормально так поговорити, пацани - і не обідно.
... завмирає в очікуванні навали експертів, тим часом наспівує:

- Путін-@уйло! Лалалалалалалала...


-
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3150222.html.
Tags: ато, зеленский, леді діана, порошенко, прдоны, рассея
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments