Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Ніякого протиепідемічного відношення до подолання епідемії вакцинація, в даному випадку, не має

Лікар Дубровський ·
ℹ️ Відповім на численні запитання та коментарі коротко і максимально чітко.
********
1. Вакцина захищає від к19? Ні
2. Вакцинація здатна зупинити епідемію? Ні
3. Щеплені можуть захворіти? Так.
4. Щеплені можуть бути заразними? Так.
5. Щеплення дозволяє перенести хворобу ЛЕГШЕ? ТАК, можливо.
*********
6. Перехворілі хворіють вдруге? Ні. За виключенням мізерної кількості випадків, пов'язаних із імунодефіцитом.
7. Перехворілі можуть бути заразними? Ні.
8. Перехворілі небезпечні для оточуючих? Ні.
Якщо включити логіку, все видно і без пояснень.
▪️1) Враховуючи пункт 5, бачимо, що щеплення дійсно МОЖЕ БУТИ КОРИСНИМ для деяких вразливих груп ризику. Щоб легше перенести к19 та зменшити ризик смерті. Все суто індивідуально, та має бути вирішено особисто із своїм сімейним лікарем. Після огляду, збору анамнезу, зваживши на ризики та протипокази. Хто хоче, кому потрібно - будь-ласка, вакцинуйтесь. Якою вакциною, коли та скільки раз - вирішуєте із своїм лікарем. Нехай бодай хтось візьме на себе відповідальність за ваше здоров'я.
▪️2) Ніякого протиепідемічного відношення до подолання епідемії вакцинація, в даному випадку, не має. Це не натуральна віспа і не дифтерія. Не треба ліпити все до купи. Хто не вірить - будь-ласка, досвід Ізраїлю, Великої Британії та США вам на допомогу. Яскравіше проілюструвати ситуацію неможливо. Не зрозуміє лише дурний.
▪️3) Перехворілі вже захищені краще, ніж можна собі уявити. Хто перехворів, але хоче щепитись - будь-ласка. Це ваше право і ваш вибір. Навіщо ви це робите - це ваша справа, в яку ніхто не втручається.
▪️4) Так само прохання не цькувати та не робити ізгоями тих, хто перехворів та відмовляється щепитись. Свої антитіла та Т-клітини вони вже заробили. Перехворілі - найкращі та найбезпечніші громадянини для країни. Нічого із-за кордону не привезуть, дітей в школі не заразять, на роботі колектив на лікарняний не відправлять та лікарняні ліжка не заніматимуть. Це статистика не тільки України, а загальносвітова. По всьому світу немає повторних випадків. На цьому питанні дискусію навіть немає чого розводити. Все вже відомо та доведено науково.
▪️Ми живемо в цивілізованому світі, де свобода людини - найбільша цінність. Принаймі, ми в це віримо. Оскільки вакцинація - діло суто кожного, будь-який примус є зазіханням на саму недоторканну річ в світі - цю саму нашу свободу.
▪️Хто не зрозумів, і досі вважає, що вакцинація від к19 рятує світ, і треба насильно всіх щепити: подивіться ще раз пункти 1-4. Хто зовсім не вірить, раджу з'їздити на екскурсію в лікарні Ізраїлю чи Британії.
*********
І на останок. Де тут написано, що ВАКЦИНУВАТИСЯ НЕ ПОТРІБНО? Хто вміє читати, читайте. ВАКЦИНУЙТЕСЯ, хто хоче і кому це може бути потрібним. І досить цькувати лікарів, які життя покладають за тих, кому вакцина чомусь не допомогла.
▪️Розумники кричали, що нехай антивакцинатори напишуть заяву про відмову від реанімації. Тож скажу вам, не спішить. Краще нехай вакциновані наберуться сміливості, та напишуть таку заяву.
▪️Але я не злорадствую. Я закликаю припинити цей, нікому не потрібний злий дискус, розібратись кожен окремо із самим собою і порадитись із СВОЇМ лікарем, як краще поступити. Кому потрібно, а кому ні це щеплення. Це має вирішуєтись ІНДИВІДУАЛЬНО.
Бо крім вас, воно нікому не потрібно, ви спасаєте не світ, а лише себе.
👍 Всім здоров'я та адекватних дій.

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3151662.html.
Tags: анализ, карантин, піар, щеплення
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments