Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Borys Babin · Святковий екоцид

Я вже писав учора що рівень реагування агресора на "Кримську платформу" виявився вкрай млявим. Тому можна було б очікувати від росіян якогось "більш файного привітання" на честь Дня Незалежності України. Дійсно, "домашня заготовка", як виявляється, там була, здійснена у класичному стилі радянської людини "не чіпай, це на свято лежить".
Адже я довго думав над незграбною інформполітикою РФ щодо водної кризи в Криму. Якісь фріки з "кримських посадовців", з ранньої весни 2021 року постійно розповідали, що вони пишуть якісь листи, звернення, розрахунки шкоди до Слідчого комітету РФ. Про клятих блокувальників Північнокримського каналу. Пишуть і пишуть, а комітет все мовчить. Виглядало комічно.
Виявляється, що урочисту заяву про порушення кримінальної справи за статтею "екоцид" у Слідчому комітеті РФ готували на вечір 24 серпня.
Щоб цією гуморескою розважити українську публіку.
Комічність ситуації полягає у тому, що російьскі слідчі будуть "розплутувати клубок екоциду" щодо ...Сивашу.
Бо туди ...впадав Північнокримський канал. За версією слідчих.
Нагадаю що ще у 2018 році події окупантів на Гнилому морі стали предметом кримінального провадження щодо екоциду, але за Кримінальним кодексом України.
Тому дуже цікаво чи прийдуть ті російські слідчі, що наразі у Москві бідкаються про "втрату природоохоронного значення" водно-болотних угідь Центрального та Східного Сивашу, прикладом з "обшуками та виїмками" на Кримський бромний. Чи на Кримський содовий.
Чи на сумнозвісний "Титан".
Які ці угіддя останні роки справно знищують.
Також вкрай цікаво як російські слідчі відреагують на те, що постачання води в Крим заборонене "екоцидним", як виявляється законом України 1618-IX, підписаним 19 серпня та оприлюдненим 21 серпня 2021 року.
Втім у цій історії звісно буде багато цікавого та неочікуваного. Зокрема й для слідчого комітету РФ.
Ну а поки раджу почитати статтю експерта "АРК" Olexiy Plotnikov якій по молекулах розклав водні фантомні болі росіян для європейського фахового читача, посилання у першому коментарі.
Принагідно - усіх причетних щиро вітаю зі святом!


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3156787.html.
Tags: беспредел, дебіли, коллективное х%№ло, крим, рассея, україна, фирташ
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments