Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Нормальні країни схильні привласнювати історію, а не відмежовуватися


Ihor Lutsenko

Я маю персональну причину підтримати ідею святкувати державність, суміщену з хрещенням Русі, як офіційне свято з вихідним днем.
По-перше, а чому ні? Нормальні країни схильні привласнювати історію, а не відмежовуватися. І Русь, і, вірогідно, підкорений нею Хазарський каганат, і грецькі міста, і все інше – це все мусить бути наше і тільки наше, і нікому це не слід віддавати. В історії все, що погано лежить, у вас заберуть і використають проти вас.
Тим більше, що це, як кажуть історики, відбувалося прямо на моєму улюбленому Подолі, у рідному місті. Витрачати час на суперечку з цим – навіщо?. Тим більше, що з цим і так будуть сперечатися люди на зарплатах в рублях (як мінімум, російські історики). Котрі все одно вимушено будуть нагадувати самим собі, що коли у нас було офіційне визнання християнства державною релігією, у Москві по болотах ходили ведмеді.
А по-друге, і головне.
Я хочу, щоб здійснилася мрія Аннабелла Моріна та інших чудових людей, котрі відстоюють Поштову. Саме завдяки тому, що це є легендарним місцем хрещення Русі, вдалося запинити забудову і нищення археологічних пам’яток.
Я хочу, щоб замість абсолютно непотрібного ТРЦ на Поштовій площі врешті з’явився простір з національним музеєм, присвяченим цим часам, щоб ми могли врешті бачити, як виглядав Київ там 1000 років тому. Бажано, з муніципальним паркінгом)
Національному святу – належний простір для святкування!
PS Ще б національне свято гостинності зробити б, щоб Гостиний двір відрихтували)

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3157675.html.
Tags: история, київ, прдоны, піар, рейдеры
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments