Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Borys Babin · Ароматизатори для агресора

Як я нещодавно анонсував, експертами «АРК» було нещодавно підготовлене та оприлюднене системне дослідження діяльності «операторів поштового зв'язку» утворених росіянами на окупованому Сході та в Криму, зокрема й «Пошти Криму» (перший коментар).
В рамках цієї аналітики «АРК» було ретельно опрацьоване «офіційні річні звіти» про діяльність «Пошти Криму» з 2015 року, де вдалося винайти багато цікавого, та не лише у вимірі вже традиційних розкрадань та сприяння мілітаризації й пропаганді. Адже звіти доводять, що значну частину свого немалого прибутку «Пошта» отримує як від забепечення фінансового життя півострову (нагадаю, що з банками там наразі якось не складається), так й від мережевого поширення товарів широкого вжитку.
Думаю не є таємницею, що окремі глобальні мережі тісно «дружать» саме з національними поштовими службами, через які запроваджують свій мережевий маркетинг. Трохи шахрайства, трохи маніпуляцій та трохи ширпотребу за елітними цінами – звичайний бізнес на окремій категорії споживачів, які звикли чи змушені довіряти поштарям, прикладом – у забутих усіма селах.
Та в Криму намагання «Пошти Росії» утворити собі «регіональну прокладку» із тим, щоб не підпасти під санкції, зіграло з такими бізнес-партнерами злий жарт. Адже усі свої комерційні угоди із розподілу коштів введених у специфічний стан свідомості спожівачів такі глобальні корпорації щодо Криму змушені укладати саме з «Поштою Криму», як з де-факто та «де-юре» складовою саме окупаційної «адміністрації» РФ. Тобто – укладати договори та їх виконувати з прямим, очевидним та грубим порушенням санкційного режиму.
Зокрема, як прямо випливає із згаданих «офіційних річних звітів» «Пошти Криму» ця структура отримує щорічно десятки мільонів рублів від поширенння косметичної продукції «Ейвон» згідно укладених контрактів з московською «Avon Beauty Products Company». Та повним власником цієї російської компанії є зареєстрована у Амстердамі «Avon Netherlands Holdings II B.V.», засновником якої є у свою чергу «New Avon LLC» зі славетного міста Нью-Йорк. Не того що на Донеччині, іншого.
Оскільки «АРК» не має жодних підстав не довіряти голландським та американським та навіть російським комерційним регістрам, та особливо з урахуванням того, що поширення косметики «Ейвон» у Криму ніхто особливо не переховує наразі офіційні звернення були спрямовані до уповноважених органів США, Нідерландів та ЄС. Деталі у другому коментарі. Те що ця корпорація спокійно працює на материковій Україні, має тут офіс та водночас кажуть реалізує подібні комерційні угоди з «Укрпоштою» мене аж ніяк не дивує. Про вітчизняних правоохоронців також якось невдобно навіть згадувати.
Ну а поки посадовці FIOD та OCAS наразі плідно працюють, директорам офісів корпорації на Бруклині та у нетрях Амстердаму передає палке вітання Катрін Вінник. Щось мене підказує що ця видатна українка відповідною косметикою не користується. Та й вам не радить…
https://arc.construction/18861?lang=uk
https://arc.construction/18741?lang=uk


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3159740.html.
Tags: европа, коллективное х%№ло, крим, луг%андония, рассея, санкції, сша, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment