Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

⚡️ КНР розпочинає масштабне інвестування у Росію та Євроазійських союз

Артур Харитонов
⚡️ КНР розпочинає масштабне інвестування у Росію та Євроазійських союз, обіцяє спільне виробництво вакцин й переводить “Газпром” на юань
Утворення нового антидемократичного союзу між Росією та КНР на чолі з Пекіном не помічає тільки політичний сліпець. Після проведення масштабних військових навчань та переходу російської армії на китайську техніку, Сі Цзіньпін оголосив курс на розбудову російської колонії з метою “зцілити” постраждалу від санкцій за окупацію українських територій РФію.
2 вересня 2021 у Владивостоці розпочався Східний економічний форум на чолі, на якому Сі Цзіньпін урочисто анонсував подальшу колонізацію Росії (зі збереженням і посиленням кремлівської агресії, безумовно). Зокрема, червоний “вождь” наказав розпочати спільне виробництво вакцин від китайського вірусу між Москвою та Пекіном, а також поділився намірами розпочати ще більші вливання з фондів “Одного поясу, одного шляху” у економіку та інфраструктуру РФ, а також у життєдіяльність Євроазійського союзу (https://bit.ly/3kQlm2m).
Відразу після цього помийка Global Times опублікувала розлогий матеріал про інвестиції у Росію (https://bit.ly/3n26Qaq).
Комуністи похизувалися завершенням великого переліку інфрастуктурних проєктів у Росії в межах “поясну та шляху” (який до України заводить Офіс президента та ОПЗЖ), серед яких - зона вільної торгівлі між РФ і провінцією Хейлунцзян, мости Благовіщенськ-Хейхе і Тонцзян-Нижнеленінське, транспортні хаби “Бінхай 1” і “Бінхай 2”, тощо.
Китайські агресори прагнуть досягти позначки у товарообігу з РФ до 200 мільярдів доларів США на рік, - до 2024 року. До слова, за 7 місяців 2021-го у Кремлі заробили майже 76 млрд доларів США на торгівлі з Пекіном; за прогнозами китайців, позначка сягатиме понад 150 млрд до кінця року.
При цьому, Путін зробив запрошення китайським комуністам розвернути бізнес й на тимчасово окупованих територіях Японії на островах Чішіма (відомих у Кремлі як так звані “Курили”): росіяни прагнуть залучити, зокрема, китайський досвід окупації островів у Південно-Східному морі. Ба більше: кремлівські функціонери запрошують КНР розбудовувати “інфраструктуру 21 сторіччя” не тільки на Далекому Сході, але й у Сибіру.
У 2018 році вищезгаданий форум приніс Росії понад 42 мільярдів доларів США китайських інвестицій; у 2019 - понад 46 млрд.
Паралельно з цим, “Газпром Нєфть” оголосила те, що відтепер надаватиме китайцям послуги не за доллари, а за юані (https://reut.rs/3jH44oO): йдеться про заправку китайських літаків російським паливом.
Наразі російська труба постачає наддешеві газ-нафту по всій КНР, включаючи понад 34 китайськиі аеропорти. Відтепер росіяни прийматимуть за свої авіаенергопослуги не адекватну валюту, а китайський юань, який акумулюватиметься у російських резервах. Фактично це є початком утворення повноцінної фінансової залежності Кремля від китайської комуністичної валюти.


-
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3175233.html.
Tags: китай, коллективное х%№ло, левые, рассея
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment