Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Це - результат дикої халатності держави

Ihor Lutsenko
А знаєте, що спільного між палаючим Костелом Святого Миколая, київським цирком на площі Перемоги та розруйнованим Гостинним двором на Контрактовій?
Всі вони знаходяться на балансі Міністерства культури.
За все, що відбувається всередині цих будівель (а там відбуваються жахливі речі, і пожежа – лише яскрава вершина айсбергу), відповідало і відповідає саме це міністерство.
Я тут постійно критикую бездіяльність Ткаченка, але сьогодні, мабуть, не буду. Надто все печально і очевидно. Gросто висловлю йому співчуття, і хочу надати кілька порад, що робити далі.
1. Костел Святого Миколая, очевидно потрібно рятувати від «управління» Вашого міністерства. Ось що пише про ситуацію Ганна Путова
«Пожежа сталася, як я і думала, через коротке замикання. Ха! Дивно, що це сталося лише зараз! Ще 6 років тому там вода від талого снігу та дощу стікала у навах по колонам просто по проводці і стукала об паркет, ритмічно супроводжуючи концерти та Святі Меси.
Це - результат дикої халатності держави.
Reqiescat in pace, орган Rieger-Kloss!»
Тож мабуть, досить! Варто передати католицкій громаді столиці, котра бореться за нього десятиліттями. Саботаж Мінкульту має закінчитися, бо приводить до того, що відповідальна за збереження пам‘ятки держава в особі міністерства не може його зберегти.
2. Напівмертвий цирк потрібно передати Києву. Та нарешті об’єднати в одну концепцію з Київською муніципальною академією естрадного та циркового мистецтва.
3. Мій улюблений Гостиний двір. Або врешті виділити кошти на його відновлення, або піти назустріч вимогам УСІХ фракцій Київради, котрі представляють громаду міста (в тому числі і вимогам фракції Слуги Народу в КМР). І, врешті, передати стражденну будівлю на баланс міста, щоб нарешті почалась її реставрація, з урахуванням бачення громади міста та Подолу.
Паралельно раджу також подумати, чи не варто звільнити місце міністра культури для більш компетентного та рішучого керівника. А то у нас в Києві скоро заклади культури під управлінням міністерства закінчаться.

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3176290.html.
Tags: дебіли, київ, траур
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment