Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

2013, Врадіївка, Миколаївська область

Записки пасквілянта
27 червня 2013-го року жительку селища зґвалтували та жорстоко побили троє чоловіків, з них двоє міліціянтів: капітан Євген Дрижак та лейтенант Дмитро Поліщук. Міліція затримала двох підозрюваних, окрім капітана Дрижака, якого рідна міліція намагалась виправдати через алібі. Подібне знущання та той факт, що місцева міліція готова йти на тортури невинних ради зізнання в злочинах, змусило врадіївців домагатися справедливості штурмом.

1-го липня в будівлі УМВС мешканці побачили капітана Дрижака та вирішили взяти його силою. Озброївшись палицями та камінням вони пішли на штурм, який, тим не менш, легко відбила міліція. Однак подія викликала розголос та змусила владу йти на поступки: президент Янукович пообіцяв взяти справу під особистий контроль.

29 листопада Дрижак та Поліщук були засуджені до 15-ти років. Заступник начальника райвідділу Кудринський, що покривав злочин, отримав 5 років.

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3177376.html.
Tags: беспредел, бойко, врадіївка, история, менты, траур
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments