Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Кисельов та гопники


У п'ятницю жіночий рух FEMEN запросили до Євгена Кисельова на програму "Велика політика" з пропозицією розповісти про події з нами в Білорусі. Лише прийшовши до студії ми дізналися про наявність витягнутих з дупи якихось двох гопників-опонентів, представлених ведучим як ветеранів податкового майдану. Коли "ветерани" кинулися в бій з незрозумілими навіть самим собі заявами дискусія втратила усілякий сенс, а значення її було знищено. Після завершення програми "ветеранів" настільки порвало, що студію вони залишали за допомогою охорони. Не знаємо що й думати про всю цю історію.
Олександра Шевченко
=======
Краем глаза как-раз случайно наблюдал ЭТО, так что с оценкой согласен. Кроме того:
"Большая политика" Кісєльова перетворилась на "Большую стирку" Малахова
Громадянський рух "Спільна Справа" вважає провокацією проти себе передачу Євгєнія Кісєльова "Велика Політика" на телеканалі Інтер від 23-го грудня та вимагає публічних вибачень та спростування. Про це заявив на брифінгу координатор руху Олександр Данилюк.
"Олександр Мандич, який брав участь в дискусії з представниками жіночого клубу "Femen" щодо реальності їхніх пригод в Білорусії, не є і ніколи не був активістом "Спільної Справи", як це неодноразово заявляв впродовж передачі Євгєній Кісєльов. "Спільна Справа" взагалі не була повідомлена про тему цієї передачі і не делегувала на неї своїх представників. Більш того, якби ми навіть були повідомлені, ми б в жодному випадку не брали б участь у цьому фарсі єдина мета якого була говорити про щось інше, а не про провалену Януковичем євроінтеграцію, рішення Апеляційного суду по справі Тимошенко, яке було винесене в п'ятницю, та про зірвані газові перемовини" - заявив Олесандр Данилюк.
"Те, що відбувалось у Кісєльова в п'ятницю свідчить про те, що передача остаточно змінила свій формат, тому тепер вона має називатись не "Большая политика", а "Большая Стирка", ведучим якої має стати Малахов", - додав Данилюк.
Олександр Мандич, який був присутній на брифінгу, підтвердив, що він не представлявся ні Кісєльову, ні персоналу передачі представником "Спільної Справи", а просто зазначив, що брав участь у Податковому майдані та проходить по кримінальній справі за встановлення наметів разом з іншими учасниками.

Прес-служба громадянського руху "Спільна Справа" (o_danylyuk)
Tags: провокація
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments