Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Отож, Монастирський, імовірно, усвідомлює, що справа розсиплеться в суді

Ihor Lutsenko
Щойно ЗМІ опублікували досить незвичну заяву міністра внутрішніх справ Монастирського. Про те, що про просування розслідування справи щодо замовників убивства журналіста Павла Шеремета можна буде говорити після рішення суду щодо виконавців.
На перший погляд, заява не коректна з точки зору Кримінально-процесуального кодексу. Слідство однозначно зобов’язане вивчати участь усіх учасників злочину, незалежно від їх ролі, і в разі, якщо по тій чи іншій особі стає все ясно, доказів достатньо – то зазвичай виділяють матеріали у окреме кримінальне провадження і передають в суд. А «основне» провадження розслідують далі.
Немає такого, що спочатку чекають рішення по виконавцях, а потім лише ідуть шукати замовників. І заява Монастирського виглядає тут дуже загадково.
Але розгадка проста. Монастирський, як і будь-яка притомна людина, знайома з матеріалами справи, розуміє, що версія слідства, котра взята за основу нинішнього обвинувачення, буде відкинута судом як недолуга.
Як ми пам’ятаємо, обвинувачення спочатку виходило з того, що названі убивцями Шеремета Антоненко, Дугарь і Кузьмено нібито вчинили злочин, «захопившись ультранаціоналістичними ідеями, культивуючи велич арійської раси».
Потім цю єресь прибрали, але все інше залишили. Внаслідок цього, у картині злочину виникла велика лакуна. Бо неясно, яка ж була мотивація цих людей – музиканта, успішного дитячого хірурга та військовослужбовця – підривати білоруського журналіста-опозиціонера.
Отож, Монастирський, імовірно, усвідомлює, що справа розсиплеться в суді. Але дати команду поміняти докорінно підхід до розслідування – це означає перекреслити все, що з приводу цього говорив до цього попередник нинішнього міністра. Один досить відомий політик.
Тож Монастирський фактично нам пояснив, що чекає, щоб речі своїми іменами назвав суд.

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3179564.html.
Tags: аваков, беспредел, зеленский, менты
Subscribe

promo don_katalan Грудень 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment