Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

«Якщо чесний директор – то обов’язково повинен»

Volodymyr Boiko
Свіжий анекдот:
Кажуть, у народного депутата Данила Гетманцева спитали, чи повинен директор НАБУ сплачувати податки з хабарів. Данило Олександрович, не замислюючись, відповів: «Якщо чесний директор – то обов’язково повинен».
=====
Volodymyr Boiko
У вірменського радіо спитали, чи може психічнохворий інвалід другої групи, засуджений за хабарництво, стати адвокатом? Вірменське радіо довго думало й відповіло: може, але лише в тому випадку, якщо психічнохворий хабарник одночасно з адвокатським стажуванням ще й захистить кандидатську дисертацію.
Вітаю волелюбний народ України з появою ще одного адвоката – ним є Ілля Володимирович Кива, який успішно склав іспит перед Кваліфікаційно-дисциплінарною комісією адвокатури Закарпатської області.
=====
Volodymyr Boiko
Соромлюсь спитати: а міністра, так би мовити, культури Олександра Ткаченка будуть викликати на РНБОУ через те, що в нього згорів Національний будинок органної і камерної музики разом з унікальним органом чеської фірми «Rieger-Kloss»? Бо коли недавно в Києві знесли сарай, дозвіл на ліквідацію якого видало Міністерство культури, то Один з Найвеличніших Лідерів Світу (с) так розпалився, що навіть намагався викликати на засідання РНБО київського міського голову Віталія Кличка, який, мовляв, допустив таке неподобство. Тож тепер я думаю – що Найвеличніший має зробити з Ткаченком, у якого в органному залі не було навіть протипожежної сигналізації? – Не інакше, віддасть ветеринару Данілову для проведення якоїсь вівісекції.

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3182007.html.
Tags: бойко, дебіли, менты, прдоны, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment