Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

чому ж про кримський "Ейвон" нічого не пишуть "незалежні видання?

Borys Babin
Як повідомляють експерти "АРК" 10 вересня відбулося несанкціоноване втручання у роботу навігаційних систем трьох морських суден, залучених у сейсморозвідку корисних копалин біля одеського узбережжя.
Дельфінятки подейкують, що ці судна працювали на замовлення "Нафтогазу" та що втручання було з Криму.
Сучасні війни - об'єктивно дуже наукоміські.
Що ж. Завжди мріяв бути фізиком, із тим щоб мати справу у житті із чимось, що об'єктивно заслуговує на безмерну повагу, але - не склалося.
Утім, реальний світ постійно нагадує нам про себе та зриває солом'яний дах уютної інтелектуальної деградації, обгорнутої в фольгу нескінченного гуманітарного континіуму.
А тому сьогодні днем буде оприлюднене дуже цікаве розслідування "АРК" про замовчувані усіма ризики глобального характеру, породжені в сучасному Криму.
Будуть згадані об'єктивні порушення цивілізованими країнами кримських санкцій, порівняно з яким задокументована "АРК" стала практика на півострові американо-голандської компанії "Ейвон" так, дрібні капощі.
Але все одно цікаво, чому ж про кримський "Ейвон" нічого не пишуть "незалежні видання що діють за кошт американських платників податків". Може й тому що ми тепер знаємо приклад такого всесвітньо відомого платника податків з його бруклинською реєстрацією.
Та й про нову історію в рамках сучасних "стандартів BBC" мало хто напише, хоча там не лише цікаві пригоди у Нью-Мехико та у Західній Вірджинії, але й всілякі красиві пейзажі в Чилі, міцні соціальні зв'язки у різних поважних країнах Європи та події в інших дуже і дуже неочікуваних місцях.
Та як мінімум два геть божевільних та дуже талановитих науковця, і я це навіть не про співавторів розслідування.
І до того ж у новій історії буде стільки цікавих співпадінь що сам починаєш вірити у квантову фізику. Вірити - бо недовчився та раціонально осягнути вже не вдається.
Залишається лише дивуватися, чому цей сюжет режисери бондіани розірвали між Броснаном-17 та Крейгом-24.
читайте про капосних морських хакерів (https://arc.construction/19656?lang=uk) та систему обдурення кримчан імпортною косметикою (https://arc.construction/18861?lang=uk).

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3188334.html.
Tags: коллективное х%№ло, крим, подонки, рассея, санкції, сша, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment