Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Вони вважають, що Росія їм серйозно буде потрібна ще такий проміжок часу

Петро Олещук
Нещодавно читав інтерв'ю посла Німеччини в Україні. Звісно, основний зміст там - традиційне повторення дипломатичних банальностей. Але і серед них можна знайти дещо цікаве.
Напиклад, пані посол казала, що, мовляв, не треба вам перейматися через Північний потік. Зараз транспортування газу буде зростати, а через 25-30 років ми перейдемо на інші енергетичні джерела, і всі ваші газопроводи не матимуть такої цінності.
Звісно, логіка тут маніпулятивна, але вона показує, що сидить в головах європейських політиків.
Коли вони нам говорять про те, що вступ України у ЄС і НАТО - це через 20-30 років, то саме питання російського газу і мають на увазі.
Вони вважають, що Росія їм серйозно буде потрібна ще такий проміжок часу. А поки ви, українці, не заважайте, а займіться чимось. О, займіться реформами!
Схоже, що в Берліні та інших європейських столицях віажають, що років через 20-30 відбудеться щось подібне до падіння Берлінської стіни. Але східніше. І можнв буде продовжити розширення ЄС. Якщо, звісно, нові реалії дозволять це зробити. У будь-якому випадку може бути якесь "вікно можливостей", про яке теж дуже люблять говорити на Заході.
Ймовірно, тоді Росія вже не матиме таких ресурсів для ведення агресивної зовнішньої політики, а нова російська еліта може бути значно прагматичнішою за нинішніх "кремлівських старців".
От так вони цілком можуть думати, вважаючи, що своєю політичною лінією "роблять краще для всіх".
Звісно, в реальності все може бути геть не так. Але у будь-якому випадку це вже не буде проблема актуальних еліт.

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3189088.html.
Tags: европа, коллективное х%№ло, подонки, рассея, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment