Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Різне з фб 2021.09.11

Andrey Shipilov
Китайские смартфоны Сяоми внезапно перестали работать на всей территории Крыма. Надпись, появляющаяся на экране, оповещает владельца, что политика компании запрещает использование устройства на данной территории.
Вот, даже до китайцев уже начинает доходить, чей Крым.
=====
Владимир Фесенко
Вчора Верховна Рада ухвалила законопроект, яким забороняється зображувати у рекламній продукції частини тіла людини з натяком на сексуальні стосунки та використовувати гендерні стереотипи. Це красиво, прогресивно, навіть модно. Але у мене є зустрічне питання: а чому не забороняють рекламу легких грошей, яких можна взяти в позику. Ця реклама заполонила все телебачення, має агресивно маніпулятивний характер. По суті, це як реклама наркоти. І ця реклама є набагато більш небезпечною, ніж використовування гендерних стереотипів.
Я знаю відповідь на своє запитання. І тому воно є риторичним. Вважайте, що це моє звернення до депутатів.
=====
Rostyslav Demchuk
Три роки запеклої боротьби української дипломатії нарешті увінчались успіхом
США готові брати участь у переговорах щодо Донбасу та Криму як у Hормандському форматі, так і паралельному з ним.
Про це повідомила заступник держсекретаря США з політичних справ Вікторія Нуланд в ході конференції YES Brainstorming в Києві.
За її словами, США вже офіційно заявили представникам України, Росії, Німеччини та Франції про готовність брати участь у переговорному процесі щодо Донбасу в будь-якому вигляді i форматі.
Так що, Петре Олексійовичу, альтернатива Нормандському формату таки є?
=====
Владимир Фесенко
Про звернення до Венеційської комісії щодо закону про олігархів. Спікер ВР Д.Разумков сказав, що це відбулося за проханням Уповноваженої ВР з прав людини Л.Денисової і чотирьох опозиційних фракцій. Про мотиви Денисової в цьому питанні я вже писав. А от щодо об’єднання чотирьох опозиційних фракцій для захисту олігархів, то можна казати про формування широкої олігархічної коаліції плюс приєднавшийся до них (опосередковано) Дмитро Разумков. Кожна опозиційна фракція захищає свого олігарха (іноді навіть не одного, а декількох олігархів). Але законопроект про олігархів є спільною загрозою для них, тому вони і об’єднались в цьому питанні.

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3189282.html.
Tags: донбасс, крим, рассея, сша, україна, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment