Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

В Китаї показуватимуть мультик Зеленського у 8000 китайських кінотеатрів

Артур Харитонов
⚡️ Комуністична партія Китаю уклала угоду зі студією “Квартал 95” за посередництва Офісу президента: показуватимуть мультик Зеленського у 8000 китайських кінотеатрів
Посольство комуністичного Китаю вирішло повернутися з канікул гучно: аби закріпити геополітичний розворот України в бік КНР, запропонувало бенефіції не уряду, а напряму Зеленському та його студії “Квартал 95”.
Як повідомляється на китайськомовній версії сайту комуністичної агенції, 10 вересня 2021 року посольство КНР уклало угоду зі студією “Квартал 95” про вихід на китайський (репресований) медіаринок анімаційного фільму “Гуллівер повертається” (https://bit.ly/3tywLHQ).
Важливо підкреслити, що цей мультфільм знімався понад 15 років під прямим керівниктвом Володимира Зеленського, сценариста проєкту та автора ідеї. Відомо також, що натхення президент України брав з радянського та російського мистцетва (https://bit.ly/3E7SGdQ).
Продукцію студії “Квартал 95” представляв радник президента України, Сергій Шефір, який є співавтором проєкту та продюсером “кварталу”. Посольство наголошує, що Шефір брав участь у перемовинах не просто як діяч культури, а представник Офіса президента.
Також з боку України у підписанні домовленостей брала участь членкиня Національної ради України з питань телебачення та радіомолення, Тетяна Руденко.
З китайської сторони угоду підписували неназвані компанії, які, поза тим, апріорі є державними, тобто підконтрольними Компартії: особливо з урахуванням “зачистки” сфери шоубізу на території материкового Китаю під безпосереднім контролем Сі Цзіньпіна (з яким нещодавно говорив по телефону Зеленський).
Посол КНР назвав угоди з Зеленським “зміцненням культурного співробітництва”.
У свою чергу, Шефір назвав КНР “великою економічною та культурною силою, а також величною державою кіно- та телебачення”, й висловив сподівання на спільне виробництво кінопродукції з китайськими комуністичними студіями для їхнього поширення в Україні.
“Студія “Квартал 95” - найвідоміша українська компанія з виробництва телевізійних продуктів, а нинішній президент України Зеленський є одним із її засновників”, - заявляє комуністичне посольство.
Новина стала настільки важливою для китайської агентури, що вони розмістили україномовну новину в своєму твітері.
Цитую (зі збереженням граматики):
“Ця стрічка є першим українським мультфільмом, що буде показано глядачам у Китаї. Він вийде на екрани більш ніж 8000 кінотеатрів у 2022 році в період свят і канікул китайського Нового року. У цій стрічці головний герой Гулівер за допомогою своєї кмітливості, праці та посмішки рятує Ліліпутію. Своїми діями він каже нам про те, що великі справи не обовязково може здійснювати великі люди. Дружба і любов можуть перемогти все!”
Не знаю, чи необхідні розлогі висновки: думаю, більшості буде зрозуміло, яким чином Компартія Китаю підходить до Зеленського.
Важливо лиш додати, що дружба і любов між Пекіном і Офісом президента дуже хоче перемогти українців на шляху до свободи.


-
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3190417.html.
Tags: геноцид, дебіли, зеленский, китай, левые
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment