Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

перетворити Білорусь у аналог "ДНР-ЛНР" для країн Східної Європи

Петро Олещук
Лукашенко заявив, що Білорусь купить у Росії озброєння на мільярд доларів. Зрозуміло, що єдине місце, де лукашенківська Білорусь може взяти цей мільярд, - це та сама Росія. Тобто, Росія купить у себе зброї на мільярд доларів і віддасть Білорусі.
Єдиний сенс подібного "хитрого плану" може полягати у тому, аби перетворити Білорусь у аналог "ДНР-ЛНР" для країн Східної Європи, що входять у НАТО. Тобто, в інструмент гібридної агресії, але агресії непрямої, а опосередкованої. У даному випадку - опосередкованої через поки що формально незалежну Білорусь.
Хіба погано? Наприклад, здійснюється напад на Литву. Вдалося? Тоді це Путін "звільняє братську країну від Євро-Содому. Не вдалося? Ну тоді це приватна ініціатива "психопата" Лукашенка. Невже Німеччина не повірить, що це була приватна ідея Лукашенка, на якого тепер треба накласти додаткові санкції? Думаю, повірить. І ніщо не заважатиме взаємовигідній співпраці з Росією.
Іншого сенсу у тому, аби "переписати" зброї на мільярд на Лукашенка, я не бачу.
А, ще, агресію проти нас теж зручно проводити у такий спосіб. Коротше кажучи, суцільні вигоди.
=====
Ihor Lutsenko
1 год ·
Вчора завершилася конференція Yalta European Strategy
Віктор Пінчук, її засновник, отримав свої колосальні статки завдяки родинним зв'язкам з Кучмою, за безцінь приватизовуючи державні підприємтсва.
Леонід Кучма, як свідчать записи, розпорядився викрасти журналіста Георгія Гонгадзе, після чого той зник, а згодом було знайдене його обезголовлене тіло.
Пам'ятаймо.
===
Ольга Данильчук
Звісно, бандит був президентом одинадцять років. І звернув Україну на злиденний шлях, розвівши олігархів, таких, як сам.
---
Oleh Bryn
А ще Литвин досить нормально себе почуває, хоча співучасть там очевидна...
---
Ihor Lutsenko
Oleh Bryn да, огидна персона
---
Олена Пархуня
Ihor Lutsenko ну... таких много... Луценко Ю. (когда еще обещал, что будет наказание. Но только обилетил). Турчинов (СБУ был, все уничтожил. И по Медведчуку тоже). Смешко (аферист), Деркач (оба). Ющенко (през) Тимошенко (и ее ширка). Стельмах (просто бабло рубил), Порошенко (и его люби друзи)... все в дер#мо (за личный интерес) нырнуть успели

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3191196.html.
Tags: #мо, беларусь, европа, история, коллективное х%№ло, покруч, рассея, україна, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments