Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Borys Babin · Арифметики пост

Сергій Мокрушин наводить цікавий епізод життя російського "репера Шрьодингера" Басти. "Репера Шрьодінгера" тому що він то проводить "концерти" на підконтрольній території України, то їх не проводить.
Звісно це залежить від долей розподілу виторгу між усіма зацікавленими контролюючими структурами.
Справа у тому що цей "Шрьодингер" серед іншого знявся у прохідному російському пропагандистському муві 2016 року де зіграв "військового комісара Севастополя" який "призиває до лав Збройних Сил РФ" такого собі пересічного кримчанина та цим "робить з того лайна людину".
Суто юридично ця роль "Шрьодінгера" відображена у ч. 4 та ч. 5 ст. 27, ст. 437, ст. 438 Кримінального кодексу України (підбурювання до порушення законів та звичаїв війни через примусове залучення населення окупованої території до збройних сил окупанта).
Звісно українські "люди з ізбушки" це добре знають й без пана Мокрушина, але концерти "Шрьодингера" Україною все одно толерують. Може не лише через те, що там рінгтони на службових мобільних часто від того самого "Шрьодингера". Може - через вищевказану арифметику концертних зборів.
Боюся, що й надалі все буде так саме але думаю наразі, через певне публічне висвітлення акторскої долі "севастопольського воєнкому Басти" квитки на його концерти в Києві чи Одесі трохи подорожчають.
Арифметика...-
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3204649.html.
Tags: дебіли, київ, крим, одесса, подонки, піар, рассея, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments