Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Borys Babin · Весілля шакалів

Іноді щедро наповнені авторським талантом і правдою життя сюжети, після їх неодноразового «художнього перекладання» стають суцільним кітчем, хоча й прагнуть «тримати сувору лінію» першоджерела. Так, прикладом, сталося із американською кіноверсією 1997 року для старого культового роману «День шакала» авторства старого культового британського шпигуна Форсайта.
Мені було важкувато її дивитися, зокрема й у порівнянні з відносно непоганою європейською стрічкою 1973 року, адже за копіюванням Голівудом сюжетних кроків цілком втрачався аромат подій. Прикладом, у самому романі пан Форсайт дуже вірно, «до найдрібніших риб’ячих кісток» вималював ключову сцену кульмінації, коли де Голля від снайперської кулі кіллера-найманця, «Шакала», рятує виключно спонтанне бажання французького президента поцілувати нагороджуваного на церемонії ветерана, неочікуване та різко нахилив при цьому свою голову.
Ця суто французька та вірно зловлена Форсайтом традиція несподіваних та нестандартних за учасниками щирих поцілунків у публічних місцях згадалася мені під час нинішнього перегляду архівних публікацій про візити в окупований Крим французьких парламентарів. Бо у 2015 та 2016 роках такі «делегації» на всілякі «важливі заходи» типу «спостереження за виборами до Державної думи» відрізняла певна масовість, яку краще за все визначити як «груповий виключний цинізм». Але й на загальному фоні «високих делегацій», об’єднаних спільним гаслом «а що ви нам за це зробите, га?» окремі парламентарі П’ятої республіки зуміли щиро здивувати як раз описаною вище національною звичкою до екстремального поцілунку. Тоді в кадр потрапила сцена «Жером Ламберт та пам’ятник ввічливим чоловічкам», в якій згаданий депутат Національного зібрання Франції не зміг себе стримати й впився губами у металеву малолітню «врятовану від київської хунти кримчанку». Добре що хоч в обличчя їй влучив.
А переглядав я ці архіви саме із зацікавлення виключною наполегливістю пана Ламберта до відвідань півострову. Адже у 2021 році замість цинічних груп європейських парламентарів саме цей добродій став узагалі єдиним посадовцем, який серед «дев’яти іноземних спостерігачів» відвідав чергові «думські вибори». Решта нинішніх «спостерігачів» у Криму, що надає коментарі та робить пресконференції має стандартний режим «авторитетних активістів, волонтерів, лижників».
А тому спочатку може й «перспективний» для багатьох європейських країн сюжет «ікорної дипломатії» від агресора після «художнього освоєння» на нього окупантами у Криму виділених федеральних коштів став суцільним кітчем. Як то саме кіно 1997 року.
Звісно, той факт, що на відповідне шоу наразі не ризикують брати квитки навіть європейські політики «четвертого сорту свіжості» вже є очевидним симптомом «проривних успіхів» кримської політики Кремля. Та й пан Ламберт наразі очевидно оформив свій «кримський райдер» додатковими умовами.
Адже прикладом у свіжих повідомленнях ТАСС та «Російської газети», що з четверга описують кожен крок та кожне слово пана Жерома у Криму, вже нема згадок про його «почесний статус» внучатого племінника екс-президента Франції соціаліста Міттерана, чим у 2016 році Ламберт «козиряв» у інтерв’ю пропагандистам направо та наліво. Та й про власну «від діда успадковану» партійну належність до партії покійного лідера нації Жером наразі особливо не поширюється. Очевидно що ані клан Міттеранів, ані Соцпартія вже не хочуть мати собі зайвих проблем із таким токсичним шлейфом.
Хоча звісно немає величезної таємниці у тому, що цей мажоритарщик від глухої провінційної округи в Шаранті, де нічого цікавого не відбувалося з епідемії філоксери сто сорок років тому, досиджує у своєму парламенті вже третій строк поспіль від міноритарної партії свого шановного діда, займаючи за рівнем активності у Нацасамблеї «почесне» 533 місце з 577 можливих. Очевидно, що на нову депутатську каденцію пан Ламберт вже не піде як мінімум за віком, але й від специфічних форм заробітку у третіх країнах він поки явно не відмовляється. Судячи із усього пана Жерома Ламберта не дуже бентежить перспектива персональних санкцій, зокрема в рамках схваленої три дні тому щодо таких «спостерігачів» рекомендації Європарламенту 2021/2042(INI).
Але може його скоро буде бентежити щось інше, пов’язане із його специфічною, суто французькою тягою до поцілунків. Ну а поки новини про весілля шакалів доходять до так добре описаної ще Форсайтом глухої традиційної французької провінції, раджу перечитати матеріал Association of Reintegration of Crimea у якому доводиться фінансування ось таких «візитів доброї волі» європейських маргіналів до Криму за рахунок етнічного угрупування, що спеціалізується на торгівлі людьми та педофілії.
https://arc.construction/10079?lang=uk
-
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3205485.html.
Tags: діти, европа, история, коллективное х%№ло, подонки, рассея, франция
Subscribe

 • Не того пугали... или очередная многоходовочка "в пустоту"...

  Костянтин Машовець Пресс-секретарь бункерного обнулёныша... опять заблажил за некие "красные линии"... "...Пресс-секретарь Владимира Путина Дмитрий…

 • Інтрига починалась дуже пафосно

  Naspravdi.Today Інтрига починалась дуже пафосно: 8 жовтня 2021 року генеральна прокурорка Ірина Венедіктова підписала повідомлення про чергову…

 • Різне з фб 2021.10.17

  Станислав Асеев Стислі, але новини щодо "Ізоляції" (інформація десь двомісячної давнини): нікого з колишньої адміністрації воєнних злочинців там не…

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments