Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

викрасти Портнова йому замовив київський міський голова Віталій Кличко

Volodymyr Boiko
Офіс генерального прокурора урочисто повідомив, що «у Херсонській області слідчими Державного бюро розслідувань на підставі ухвали слідчого судді затримано колишнього працівника керівного складу управління громадської безпеки Головного управління МВС України в м. Києві… У лютому 2014 року підозрюваний, виконуючи явно злочинний наказ керівництва ГУМВС України в м. Києві та перевищуючи повноваження… організував терористичний акт та вбивство мітингувальників». Одночасно прокурори повідомили своїм улюбленим журналістам, що підозрюваного звати Юрій Спаських.
Йдеться про Юрія Валентиновича Спаських – колишнього заступника начальника відділу забезпечення масових заходів Управління громадської безпеки ГУ МВС України в м.Києві. Уперше Юрій Валентинович був затриманий за підозрою в причетності до переслідування учасників акцій протесту ще 16 травня 2018 року, але тоді слідчий суддя Володимир Карабань відмовився його арештовувати. З тих пір упродовж трьох (!) років досудове розслідування в цьому кримінальному провадженні так і не було завершено. Як раптом – чергове затримання.
Насмілюсь припустити, що про Спаських в Офісі генерального прокурора згадали зовсім не тому, що з’явились докази його причетності до вбивств на Майдані. Річ у тім, що 31 березня 2015 року Хімкінський міський суд Московської області засудив Юрія Спаських до 3,5 років позбавлення волі за спробу викрасти й доставити в Україну блогера та активіста (с) Андрія Портнова, який на той час переховувався (перепрошую, перебував у відрядженні) в Росії. На суді Спаських каявся й говорив, що викрасти Портнова йому замовив київський міський голова Віталій Кличко.
Напевно, тепер Офіс президента, переконавшись у марності спроб зняти Кличка з посади шляхом проведення щоденних обшуків на комунальних підприємствах, пустив у бій важку артилерію – тобто звернувся до Портнова із завданням звільнити столицю від Кличка, так би мовити, «правовими методами». Втім, знаючи організаційні таланти та інтелектуальний рівень Андрія Володимировича, думаю, що його боротьба з Кличком закінчиться точно так, як і гучні обіцянки посадити Порошенка, Пашинського та Стерненка.
===
Петр Харченко
Якщо він дав покази на Кличка в Хімкінському суді, Кличка мали б там як мінімум допитати, а якщо він не з’явився для допиту — оголосити в розшук. Цікаво, чи оголосили? І яким чином збираються легалізувати в Ураїні його покази в Хімкінському суді?
---
Volodymyr Boiko
Навіщо легалізовувати свідчення? - Є вирок суду, Спаських відбув у Росії покарання й лише після цього повернувся в Україну. Вироки російських судів визнаються Україною відповідно до Мінської конвенції 1993 року

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3208150.html.
Tags: бойко, дебіли, кличко, майдан, менты, подонки, прдоны, рассея
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments