Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Народ все пам'ятає і обов’язково за це спитає, …не при цій владі, так при наступній, точно

Константин Ильченко
В тому, що Росія затягнула у вибори мешканців ОРДЛО, нема нічого дивного - цілком прогнозовані дії. Для Путіна цей крок був необхідним, тому що йому край потрібно посилювати вплив на окуповані території і залишати їх в якості українського «придністров’я».
Мене дивує інше. Принизливе ставлення порохоботів до людей з окупованої території, які взяли участь у виборах.
Цілком погоджуюсь з тезою Зеленського про те, що якщо за ради особистої безпеки, потрібно йти голосувати, то треба йти. Бо в умовах окупації та засиллю ФСБ питання виживання - є головним.
Хочу нагадати прибічникам Порошенка, що ті хто залишився на непідконтрольних Україні територіях, далеко не всі вороги. Більшість з них, були змушені там залишитися через об'єктивні причини.
Крім того, велика кількість українців, які не прийняли руський мир, виїхали відтіля до Києва і інших міст. Але ж дуже швидко повернулися, бо влада, в особі ЄС, банально витерла об них свої ноги і залишила сам на сам з їх горем.
Тепер ці люди вже восьмий рік під окупацією і виживають, як тільки можуть. Те,, що вони досі живі, офіційна Україна не має жодного відношення.
Фракції ЄС потрібно постійно пам’ятати, що мільйони українців опинилися в рідні країні ізгоями, тільки завдяки їх антиукраїнській і відверто зрадницькій політиці.
Два слова про претензії фракції ЄС до влади, щодо проведення Рсією виборів в ОРДЛО і Криму.
На засіданні фракції Порошенко волав про політику подвійних стандартів. Раджу йому уважно перечити мінські угоди і відверто відповісти на питання:
- Чи не заради цих виборів вони писалися на радість Путіну?
- Чи не він був автором цієї зради, яка восьмий рік тримає Україну в позі вічного боржника і терпіли?
На фоні заяви секретаря РНБО Данілова про те, що Україна не визнає результатів голосування на виборах до Держдуми Росії, які проводяться на території Криму та ОРДЛО, спроби Порошенко бути суддею, виглядають цинічно і огидно.
Думати про Україну, Петро Олексійовичу, потрібно було в 14-му, коли Гіркина випускав зі Слов’янська та давав наказ нашим військам покинути порожній Луганськ.
Народ все пам'ятає і обов’язково за це спитає, …не при цій владі, так при наступній, точно.
Треба просто почекати))

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3208839.html.
Tags: ато, история, луг%андония, подонки, порошенко, рассея, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments