Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Китайський бізнес - завжди про Росію, завжди за Росію

Артур Харитонов
Пам’ятаєте, як ряд українських ЗМІ поширив неперевірену інформацію про блокування Xiaomi на території окупованого Криму?
Так от: та інформація була взята англомовним виданням з іспанської сторінки комуністичного діджитал-бренду; тобто на сторінках іншими мовами такі відомості були відсутні.
Тепер китайська помийка Global Times повідомила (https://bit.ly/3lCMfHq), що вся інформація про блокування Xiaomi у Криму - брехня західних ЗМІ. Мовляв, вони лише тимчасово підблокували деякі смартфони для якогось розслідування про контрабанду. За словами Xiaomi, - “розслідування досягло значних результатів, і зараз заблоковані пристрої можна розблокувати”.
Ніколи такого не було, і от знову.
До речі, техніку Xiaomi на окупованих територіях активно продають у фірмових магазинах за окупаційними адресами: г. Севастополь, ул. Вакуленчука, 29, ТЦ «Муссон» - Большой магазин г. Севастополь, ул. Вакуленчука, 29, ТЦ «Муссон» - Остров г. Севастополь, ул. Адм. Октябрьского, 9 г. Симферополь, Евпаторийское шоссе, 8, ТЦ «Меганом» г. Ялта, ул. Киевская, 6, ТЦ «Дом Торговли» (https://mi92.ru/about-us).
Китайський бізнес - завжди про Росію, завжди за Росію. Адже мова про бізнес Компартії Китаю. З 2014 року китайські комуністи розглядають Крим російським де-факто, ведуть там бізнес, і всіляко підтримують окупацію. Адже Росія - головний союзник Пекіна.
Чого тільки варті вчорашні заяви КНР про готовність співпрацювати з парламентом РФ, який “відображає волю російського народу під лідерством Путіна”. Не забувайте, що Китай має на увазі, серед інших, російських депутатів, обраних на території окупованого українського Криму.
А українські ЗМІ вкотре женуться за “дружбою з Китаєм” - на втіху ОП, яка відпрацьовує пекінські сценарії у нашій державі.
Фото: магазин з технікою Xiaomi у окупованому Криму.


-
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3210319.html.
Tags: китай, коллективное х%№ло, крим, левые, провокація, рассея
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments