Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Повна база даних юридичних осіб, щодо яких застосовано санкції

Andrii Klymenko
Ми до цього йшли декілька років. Важкої роботи, яка вимотує. Це перший такий програмний продукт (не боїмось сказати - "в світі"😉).
=Ідея начебто проста - зібрати в одній базі даних всі юридичні особи, щодо яких застосовані санкції США, ЄС, України у зв'язку з агресією РФ проти України. Щоб, наприклад, полегшити життя тим, хто хоче перевірити - чи є його контрагент в різних санкційних списках... І не тільки.
Але. Наша Моніторингова група вона ж нікому не вірить, за визначенням. Тому всі відомості про кожне підприємство регулярно перевіряються. В ручному режимі, бо інакше не виходить... А там їх на сьогодні 1856.
Тестуйте, користуйтесь, звертайтесь. І поширюйте

https://www.blackseanews.net/read/180244

=====
...Дуже важлива, одна з основних функцій цього програмного продукту – можливість сортувати та групувати зміст бази за багатьма ознаками, отримуючи відповіді на різноманітні питання.
Таким чином можна побачити й чимало помилок під час застосування санкцій. Наприклад, 31 підприємство в різні часи з’явилося у списках українських санкцій вже після офіційної ліквідації цих підприємств. Були й інші помилки.
Але метою створення цього продукту було не фіксувати помилки, а створювати умови для якомога скорішого виправлення тих помилок, що є критичними.
Найбільшу увагу з перших кроків роботи з базою даних привертає зникнення зі списків українських санкцій тих підприємств, які там були раніше.
Є рішення РНБО, згідно з якими скасовано санкції щодо деяких юросіб. Це публічні офіційні рішення, які можна було бачити та обговорювати. Зараз йдеться не про них.
Є інше.
Якщо подивитися список осіб, санкції України щодо яких вже не діють, прибрати з цього списку ліквідовані підприємства й ті, що знаходяться у процесі ліквідації, прибрати ті, щодо яких прийняті рішення про виключення зі списків, то ми побачимо 27 юросіб, строк діх санкцій щодо яких було просто не подовжено.
2 таких особи було «забуто» у 2018 році, 1 – в 2019, 9 – в 2020 та 15 – в 2021.
У цьому списку 2 підприємства, що зареєстровані в Україні, по одному підприємству з Італії і Білорусі та 23 юрособи РФ.

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3210550.html.
Tags: крим, луг%андония, рассея, санкції
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments