Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Наразі в Криму проходить черговий виток уроборосу "високої політики" колаборантів

Borys Babin
Наразі в Криму проходить черговий виток уроборосу "високої політики" колаборантів, про настання якого експерти "АРК" ретельно, до молекул, прописали у грудні 2020 року (https://arc.construction/7676?lang=uk)
Справа йде про свіжу "відставку" "віце-прем'єр-міністра Республіки Крим" Євгена Кабанова, який одразу після такого "голосування", не встигнувши навіть "забрати трудову", потрапив на цікаві бесіди до російських карателів.
Спільно із "республіканським міністром будівництва" Михайлом Храмовим.
Кабанов походить з бандитських кіл півострову та мав спільно з Храмовим спільне вміння впутуватися у максимально ідіотські життєві ситуації.
Це драка з провідником літаку, напад на російських поліцаїв під Ростовом у стані наркотичного сп'яніння, найм задля самопіару блогерш із фантастичною репутацією тощо.
Та звісно нинішнє шоу з "арештом" та "кримінальними справами" має просту мету - списання "під арештанта Кабанова" витрачених сотен мільярдів рублів "кримської федеральної цільової програми", які за глибинною природою таких коштів давно вже розчинилися у повітрі, насамперед, звісно, - московському.
Але формально все підписував саме пан Кабанов.
Не знаю чи потрапить Кабанов за грати фізично, як його попереднік з цієї ж посади за таких саме обставин, та й це не так й цікаво.
Водночас примітно що війна "Башмаків" та Аксьонівського "Сейлему" у такому своєрідному викривленні триває навіть через тридцять років.
Але головний висновок насправді дуже простий.
На восьмий рік "повернення у гавань" у кримській економіці немає нічого цікавого для кабанових, крім "федеральних коштів". Більше там сьогодні наживатися нема на чому фізично.
Та щось мені підказує, що "для дотримання балансу" крім "корупціонера Кабанова" наразі "знежирять" й когось з кримських "посадовців" із обійми Константинова.
Звісно, суто для дотримання гендерної рівності з відповідних питань.

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3215389.html.
Tags: беспредел, крим, менты, подонки, прдоны, рассея, рейдеры
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • ЗЕЛЕНСКИЙ НЕ ЗНАЕТ, ЧТО ДЕЛАТЬ С МЕДВЕДЧУКОМ

  Виктор Небоженко Чтобы отвлечь внимание общественности от скандала со своими оффшорами президент Украины Зеленский вдруг предложил обменять…

 • Borys Babin · Збройна расова дискримінація

  Восени 2021 року в Міжнародному Суді ООН в Гаазі бурхливо розвиваються процеси, пов’язані із взаємними міждержавними позовами Вірменії та…

 • А що там Трухін?

  (Записки пасквілянта) А що там Трухін? Все чудово Фірма Спорт інвест Систем отримала дозвіл на проєктування 30-поверхової висотки у Західному…

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment