Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Borys Babin · Корито, яке висихає

Я вчора вже писав про затримання російськими карателями "віце-прем'єр-міністра Республіки Крим" Євгена Кабанова та "республіканського міністра будівництва" Михайла Храмова. Одразу після цього, а для експертів АРК – ще з початку грудня 2020 року було очевидно, що саме на Кабанова повісять зниклі сотні мільярдів рублів «федеральних інвестицій», але "повісять" звісно політично, а не у "кримінальній справі".
Адже ніхто ж ці питання глибоко "копати" не стане.
Але справжній задум російських пропагандистів та силовиків, які фактично є спільним організмом, дещо здивував навіть мене. Бо з усього, що можна було б, із очевидно наявним документальним підтвердженням, "повісити" на Кабанова, було обране «цілих» 57 мільйонів рублів.
Навіть менш ніж мільйон доларів.
Ця сума для "освоювачів" «федеральної цільової програми» та власне для родини Кабанових, де батько фігуранта у Севастополі багато років будував та "освоював кошти" щодо усього Чорноморського флоту, геть смішна.
Але вона оголошена російською пропагандою, бо була «намальована» «слідством» на заявленому шахрайстві з будівництва у 2020 році водогону від Іванівського водозабору до Міжгірного гідровузла. Це був об’єкт у Сакському районі, яким окупанти урочисто «боролися із вододефіцитом» у Сімферополі та здавали його у «рекордні строки».
Тоді я писав, що вода Іванівського водозабору дійсно допоможе сформувати тимчасовий гідробаланс, але є загрозою для здоров’я людей через її мінералізацію, що вона до окупації використовувалася насамперед для господарських потреб. Водночас з усіх запланованих заходів окупантів цей був якраз найбільш реалістичним для виконання "у полі" і колаборанти хвалилися тим, що роботи виконали у найбільш стислі терміни.
А наразі ТАСС, прямо «з зали суду» спеціально підкреслює, що «справа колишнього віце-прем'єра Криму Кабанова пов'язана з об'єктом для вирішення дефіциту води».
Отже Кабанова тепер політично роблять винним не тільки у зникненні мільярдів, але й у вододефіциті. Цей крок свідчить, що агресор насправді добре розуміє про абсолютну тупиковість його попередньої пропагандистської кампанії з пошуку «міжнародних терористів» та «екоцидників», які «перекрили кран» на материковій Україні. Ні, звісно то «екоцидне» кіно служби агресора й надалі крутитимуть, але із прогнозовано «пустим залом».
А ось «негідник» Кабанов, про якого наразі «раптово» стали питати відверту негативку не лише ТАСС, але й всілякі «кримоорієнтовані» видання що "працюють на кошт американских платників податків", на відміну від геть віртуальних «українських диверсантів», цілком реальний та є класичним уособленням ненависті широких прошарків до «того, хто зажрався з владного корита».
Тут у російській пропаганді "посівна кампанія макарон" може вийти не така вже й невдала.
Що ж, незалежно від долі пана Кабанова, корито це у Криму наразі висихає. В усіх сенсах цього слова.
І ніякі «процеси над казнокрадами», оформлені у кращих традиціях 1937 року, його не наповнять.


=====
Borys Babin
6 год ·
Як кажуть маленькі змерзлі дельфінятки, вчора під час військово-морських навчань «Об’єднані зусилля – 2021», які проходять у виключній морській зоні України біля Одеси, відбулося декілька вже традиційних провокацій з боку росіян, кораблів Чорноморського флоту та російської "прикордонної служби".
Цікавість цих подій не у тому, що росіяне пробували "підрізати" курс суден ВМС України та гратися з ними у "літючого голандця". Примітно інше.
В рамках своїх небезпечних маневрів російський "прикордонник" "Ізумруд" намагався змусити змінити курс українського "Слов'янську", патрульного катеру проекту "Айленд", переданого у 2019 році Береговою охороною США до ВМС України. До речі це той самий "Ізумруд" що брав участь у обстрілі та захопленні катерів ВМС України у 2018 році.
Та ці маневри "сучасного російського судна" проекту 22460, збудованого в 2012-2013 роках за "новітніми російськими технологіями, що перевищують американський імперіалістичний стелс" не призвели до успіху, адже морехідність збудованого у 1988 році на луізіанській верфі "Слав'янську" виявилася значно вищою.
Звісно наразі важко чимось хизуватися, бо РФ традиційно бере числом (лише цих "Ізумрудів" у них, що й до флоту власне не належать, в Балаклаві чотири). Але розуміння - де брати "залізо" для українських моряків має стати очевидним.
Деталі інцидентів https://arc.construction/20296?lang=uk
=====
Borys Babin
Цікаве зі Львова.
Як повідомляє Нацполіція, вчора нею затримано ймовірного кілера, який, за версією правоохоронців, "виконав" за рік до початку окупації Криму селищного голову Сімеїзу Кирила Костенка.
На той момент Кримом "рулив" регіонал Могильов та залишки макіївського клану Василя "Біти" Джарти.
Корупційно-майновий конфлікт у Симеїзі тривав між ними та щонайменш декількома дрібнішими угрупуваннями ("комуністичні" етнічні бандити клану Грача та діячі Миколи Багрова), із активним залученням бандитів групи "Сейлем" нинішнього "глави Криму" Аксьонова.
Але кнцевим фактичним бенефіціаром вбивства Костенка став... Дмитро Пєсков, нинішній прес-секретар Путіна, якому колаборантами на вказіівку керманича Пєскова наразі віддано Сімеїз під феодальні приватні володіння.
Звісно замовників наразі знайти складно.
Але хто зна що та про кого саме ми почуємо на судових засіданнях у цій справі... Може наразі Гоблін потрапить у розшук за загальнокримінальний кейс, цілком не виключаю.
Сімеїзька справа https://arc.construction/4866?lang=ukі

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3216425.html.
Tags: коллективное х%№ло, крим, рассея, рейдеры, україна
Subscribe

promo don_katalan Грудень 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments