Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

ЄС хоче пояснень від влади України щодо переведення Юлії Тимошенко у колонію

Речник Верховного представника ЄС з питань спільної зовнішньої та безпекової політики Майкл Манн заявляє, що Європейський Союз вимагає від влади України прозорих рішень щодо утримання колишнього прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко. 

"ЄС взяв до уваги повідомлення про те, що Юлію Тимошенко переводять до колонії у Східній Україні. Виходячи з сильної міжнародної стурбованості, яка вже є навколо цієї справи, ми закликаємо владу забезпечити, щоб рішення щодо умов утримання пані Тимошенко схвалювалися прозоро та в узгодженні з відповідними міжнародними стандартами. ЄС терміново шукає подальших роз’яснень від української влади ", - цитує агентство УНІАН  слова Майкла Манна. 

Речник Верховного представника ЄС ще раз підкреслив стурбованість щодо ризику наявності політично-вмотивованої юстиції в Україні, наголосивши, що справа Юлія Тимошенко є найбільш кричущим прикладом цього. 

Майкл Манн також нагадав, що ЄС вже заявляв про те, що процес проти Юлії Тимошенко не відповідав міжнародним стандартам щодо чесного прозорого та незалежного юридичного провадження. 

Як відомо, сьогодні Юлію Тимошенко було направлено до Качанівської жіночої колонії №54 Харкова.

Джерело
Tags: беспредел, европа, подонки, прдоны, тимошенко, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments