Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Проросійська Демпартія США і російські спецслужби продовжують роботу проти України

Ihor Lutsenko
Проросійська Демпартія США і російські спецслужби продовжують роботу проти України. На фоні мерзенних рішень по Північному потоку знову вилазить тема «нацистів» і «радикалів», цього разу згадали про українську організацію Центурія.
Олексій Кузьменко, пропагандист державного американського «Голосу Америки» та неофіційного підрозділу спецслужб Белінгкет, підготував 92-сторінкову доповідь про Центурію. Щоправда, БЕЗ якихось фактів діяльності поза законом.
Прикметно, що я, хоча цікавлюся правими і лівими рухами, про Центурію чув ну дуже мало, у сторінках десь на половину аркуша.
Стверджується, що ця організація має у своєму складі кадрових військових і декларує традиційні європейські цінності. Нібито близька до нацистів.
Звісно, з точки зору ультралівих екстремістів, котрі зараз щільно засіли у різного роду політичних та урядових структурах США, це вже мислезлочин – звертатися до витоків європейської цивілізації та культивувати ідеали військової звитяги.
І, як ви вже здогадалися, найбільший вой підняли російські пропагандистські сайти на кшталт Україна.Ру і Страна.
Цікаво, що в самих арміях США і Германії воїни не цураються поглядів, протилежних ідеалам сучасних більшовиків-воукістів.
Найбільш відомим був скандал у 2018 році, коли було «розкрито» «змову» більш ніж 200 офіцерів бундесверу, котрі нібито навіть планували вбивства німецьких ультралівих політиків.
Або ще раніше був такий випадок: американські снайпери в Афганістані позували для фотокамери на тлі з символікою підрозділів СС. (Хоча до чого тут СС до Афганістану і США?)
А взагалі, нинішні пануючі у США воукісти – це видатні моральні виродки, у них зараз чітка вісь – Демпартія-Німеччина-Росія-Китай. Здали от Гонконг і Афганістан, а тепер наступний - Тайвань і Україна.
Хаарктерно, що з прапорами Мао чи Сталіна вони дозволяють стрибати без якихось обмежень, це ж типу свобода поглядів.
А ідеал військової доблесті для них – це генерал Міллі, котрий таємно дзвонить китайцям і клянеться, що повідомить, якщо Президент США дасть наказ атакувати їх.

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3218837.html.
Tags: беспредел, германия, гонконг, китай, левые, подонки, рассея, свобода змі, сша, україна
Subscribe

 • Не того пугали... или очередная многоходовочка "в пустоту"...

  Костянтин Машовець Пресс-секретарь бункерного обнулёныша... опять заблажил за некие "красные линии"... "...Пресс-секретарь Владимира Путина Дмитрий…

 • Інтрига починалась дуже пафосно

  Naspravdi.Today Інтрига починалась дуже пафосно: 8 жовтня 2021 року генеральна прокурорка Ірина Венедіктова підписала повідомлення про чергову…

 • Різне з фб 2021.10.17

  Станислав Асеев Стислі, але новини щодо "Ізоляції" (інформація десь двомісячної давнини): нікого з колишньої адміністрації воєнних злочинців там не…

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments