Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

‼️ Посольство КНР зібрало десятки українських топ-посадовців і депутатів для святкування

Артур Харитонов
‼️ Посольство КНР зібрало десятки українських топ-посадовців і депутатів для святкування чергового комуністичного свята: вітали зі 100-річницею Компартії Китаю та хизувалися китайським шляхом Зеленського
1 жовтня 2021 року Китайська Народна Республіка відмічатиме 72 річницю злочинної окупації материкового Китаю. День, який можна назвати роковинами, є другим за значенням святом комуністичної держави - після дня заснування Компартії.
Аби закріпити курс України на Китай та відвізувати до Пекіну про успіхи у співпраці з українським істеблішментом, посольство мало провести черговий пропагандистський захід - і чудово впоралося з цією задачею.
Як в один голос передає посольство КНР, МЗС Китаю та комуністичні вісники, майже вся українська “еліта” приєдналася до урочистостей щодо утворення комуністичної держави (https://bit.ly/39Gu9i0).
Зокрема, у заході взяли участь заступник міністра закордонних справ Дмитро Сенік, вже легендарний китайський лобіст та міністр кабінету міністрів Олег Немчинов, Юлія Тимошенко як лідерка партії “Батьківщина”, міністр агрополітики Роман Лещенко, Голова Державної прикордонної служби України Сергій Дейнеко, замміністра оборони Олександр Носов, замміністра внутрішніх справ Євгеній Енін, замміністра економіки та китайський топ-лобіст Тарас Качка, перший заступник голови Національної ради з питань телебачення та радіомовлення Валентин Коваль, заступник голови МОЗ з питань євроінтеграції - Олексій Яременко, замміністра інфраструктури Мустафа Найєм, замміністра освіти з питань євроінтеграції - Олексій Шкуратов, голова держпродспоживслужби Владислава Магалецька, голова парламентської групи дружби Україна-КНР - Григорій Суркіс, голова парламентської групи “Один пояс, один шлях” з ОПЗЖ - Віктор Чорний, проректор КПІ - Ігор Сидоренко. Крім цього, були присутні й інші українські посадовці, включаючи голів ОДА.
Наразі це є одним з найбільш численних заходів за участі топ-чиновників і представників істеблішменту України, який збирало посольство КНР в Україні з часів епохи диктатури Януковича. Важливо відмітити, що більша частина замміністрів відповідають за європейську та євроатлантичну інтеграцію України.
Посол КНР знову прочитав лекцію про сторіччя Комуністичної партії Китаю, а також вихвалявся “перемогами” КНР над бідністю та вірусом. Особливу увагу він приділяв лідерству КНР у сфері технологій, значенню “поясу та шляху”. Окремо йшлося про розбудову китайської версії комунізму (марксизму-ленінізму), а також шляху КНР до світового панування.
Також посольство КНР підкреслює, що дзвінок Зеленського до Сі Цзіньпіна “дав новий імпульс” китайській присутності в Україні. За інформацією посольства, відтепер вплив Комуністичної партії Китаю присутній в усіх сферах життя України, особливо в інфраструктурі, освіті, культурі, а також охорони здоров’я.
У свою чергу, заступник Кулеби, Сенік, заявив, що Україна захоплюється успіхами КНР та Компартії, підкреслив, що наша держава надалі слідуватиме курсом зміцнення відносин з китайськими комуністами, а також визнає світове лідерство КНР, яка “може сприяти миру та стабільності у світі”.
Деталі виступів інших представників органів влади України не розголошуються, однак повідомляється, що виступали вони “з ентузіазмом”.
Така кількість топ-посадовців на комуністичному івенті свідчить лиш про одне: Україна не просто взяла курс на Китай - вона повним ходом прямує до зони впливу Сі Цзіньпіна; це дзвінок про те, що варто очікувати нових гучних угод між режимом Зеленського та Компартією Китаю.

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3221854.html.
Tags: беспредел, дебіли, зеленский, китай, левые, прдоны, украіна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment