Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Vladimir Dubrovskiy · Моя черга писати кляузи (((

Нижче - моє листування з УкрПоштою. Якщо коротко, то посилку, яку я замовив, вкрали, і нікому за це нічого не буде - бо відправник, бачите, сам винен, що відправив її у "дешевий" спосіб. Ну і від себе додам - що скористався УкрПоштою, яка лохів не пропускає, бо без лоха - жизнь плоха.
Igor Smelyansky, це так виглядає реформована УкрПошта?
Шановний клієнте!
У відповідь на Ваше звернення відзначимо, що саме відправник обирає яким способом надіслати відправлення: більш економним (вартість доставки буде нижчою) - простим відправленням, коли відстеження буде доступне тільки по території країни відправника або ж дорожчим способом, коли надається рекомендований трек-номер, завдяки якому, відстеження доступне протягом усього маршруту пересилання від початку до кінця.
Орієнтовний термін доставки — 3–5 тижнів.
Також відзначимо, що до моменту вручення відправлення належить відправнику. Якщо відправлення тривалий час не надходить, то Ви можете звернутися до відправника для компенсації коштів.
З повагою,
Юлія, фахівець відділу
по роботі з електронними зверненнями
в соціальних мережах
АТ “Укрпошта”
Шановна пані Юлія, Дякую за швидку відповідь. Але з неї випливає, що міжнародні відправлення, надіслані у такий спосіб, можна красти безкарно, оскільки, як я зрозумів, за наслідками зокрема моєї скарги жодних розслідувань не планується. Зловмисники про це, напевне, чудово знають. Отже, чи правильно я Вас зрозумів, що діючі процедури УкрПошти спонукають співробітників до злочинної поведінки?
З повагою, Володимир
Monday, September 27, 2021, 11:33:10 AM, you wrote:
Вітаємо, шановний клієнте! У відповідь на Ваше звернення повідомляємо, щоВаше відправлення було надіслане більш економним, простим способом. Прості відправлення можуть відстежуватися тільки по території країни відправника. Коли відправлення перебуває у транзиті та потім надходить на територію країни отримувача, то інформація про відправлення в системах не відображається. Тобто, прості поштові відправлення пересилаються по всьому шляху проходження без приписки до службової документації та доставляються без розписки. Відповідно, перевірити інформацію по простому відправленню не маємо змоги. Як тільки такі відправлення отримує відділення адресата, то працівники відділення повідомляють одержувача про надходження посилки паперовим повідомленням або, якщо їх розмір дозволяє, кладуть відправлення у поштову скриньку. Також відзначимо, що до моменту вручення відправлення належить відправнику. Якщо відправлення тривалий час не надходить, то Ви можете звернутися до відправника для компенсації коштів. Також повідомляємо, що в основні обв'язки відділення входить надання поштово-логістичних послуг та обслуговування клієнтів у відділенні. Тому у відділеннях наразі відсутні корпоративні телефони. Консультування клієнтів в телефонному режимі проводиться контакт-центром 0 800 300 545.
З повагою, Юлія, фахівець відділу по роботі з електронними зверненнями в соціальних мережах АТ “Укрпошта”
Шановні представники УкрПошти,
Змушений звертатися через цей канал, оскільки подання онлайн-скарги не пристосоване для запитів щодо міжнародних відправлень на мою адресу. Там, (а) не сприймається міжнародній код відправлення, та (б) вимагається чек, якого у мене, як отримувача, бути не може. 28 травня на адресу Svitlana Dubrovska (це моя дружина) Ponomaryova 2/2, Apt.48 Kotsyubins'ke, Kyivs'ka 08298 Ukraine було відправлено посилку Carrier Economy Shipping from China/Hong Kong/Taiwan to worldwide Number TYZRB0000077879YQ За даними міжнародного трекінгу, її було ніби то вручено 2 вересня, хоча в цей день нас не було в Україні. Також зафіксовано ніби то спробу вручення 15 липня, хоча такої насправді не було. Жодних повідомлень ми не отримували.
Sep 2, 2021, 11:49 PM 08298 Final delivery Universal Postal Union Sep 2, 2021, 11:49 PM Ukraine Відправлення вручено UkrPoshta Jul 15, 2021, 6:20 AM Delivery attempt failure TopYou Jul 13, 2021, 3:39 PM Ukraine Відправлення у точці видачі/доставки UkrPoshta Jul 13, 2021, 11:15 AM Ukraine Відправлення прямує до точки видачі/доставки UkrPoshta Jul 11, 2021, 5:37 PM Kiev, Ukraine Arrived to the sorting center UkrPoshta Jul 11, 2021, 12:49 AM Kiev, Ukraine Відправка міжнародного відправлення з установи обміну країни призначення UkrPoshta Jul 10, 2021, 9:25 PM Kiev, Ukraine Надійшло для сортування UkrPoshta Jul 9, 2021, 11:03 PM Kiev, Ukraine Підготовлено для проведення митного контролю UkrPoshta Jul 9, 2021, 4:19 PM Kiev, Ukraine Receipt of an international shipment to the exchange bureau of the country of destination UkrPoshta Jun 19, 2021, 7:49 PM Тайвань Провінція Китаю, TAIPEI INT AMF Відправка міжнародного відправлення з установи обміну країни подачі UkrPoshta Jun 16, 2021, 10:05 PM Arrived at destination country TopYou Jun 14, 2021, 7:01 AM Departed from Airport to destination TopYou Jun 11, 2021, 9:00 PM Departed from the first mile sorting center RB624530715TW TopYou Jun 11, 2021, 12:59 AM Arrived at the first mile sorting center TopYou (це дані з сайту https://100parcels.com/en/track/TYZRB0000077879YQ#events-top)
На жаль, сайт УкрПошти не дозволяє відстежити це відправлення, бо використовує якусь свою систему кодів. У поштовому відділенні телефон не беруть, довелося відвідувати особисто, але результат - "у нас такої не було". Отже, за усіма ознаками, відправлення було вкрадене. Оскільки подати онлайн-скаргу або навіть відстежити відправлення в системі УкрПошти неможливо, напрошується висновок, що усе зроблено для того, аби ускладнити або унеможливити самостійний розшук відправлень з інших країн. Це викликає підозри щодо діяльності злочинного угруповання в цій сфері, або, принаймні, злочинної халатності, яка дозволяє злочинцям залишатися безкарними. Прохання розслідувати цей випадок та повідомити мене про вжиті заходи. У разі неотримання відповіді на цей лист, або відмови від розслідування та вжиття заходів, залишаю за собою право на подальші дії.
З повагою, Володимир Дубровський

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3230607.html.
Tags: беспредел, дубровский, подонки, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments