Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Сподіваюся, наша столиця виграє від нашої єдності

Ihor Lutsenko
Організатори ''Маршу за Київ'' вибачилися за те, що ''сталося непорозуміння з учасниками, які прийшли підтримати декомунізацію в Києві''.
Раніше повідомлялося, що групу молоді з гаслами за декомунізацію поліція і учасники маршу витіснили з колони, як порушників аполітичного характеру заходу.
На сторінці у фб організаторів активно питають про подальші пояснення. І дійсно, простим непорозумінням це на перший погляд не виглядає.
На марші було чимало антикапіталістичних гасел, тож негативна реакція на антикомунізм якраз може бути виразом поглядів принаймні частини учасників заходу.
Крім того, мене здивувала поведінка поліції. Яким законом передбачено, що вона цензурує мирні зібрання за вказівкою їх учасників? Одна справа розділяти сторони, котрі конфліктують, інша - на прохання організаторів вчиняти якісь силові дії щодо мирних мітингарів.
Я був організатором десятків вуличних акцій, але такого рівня взаєморозуміння з силами правопорядку я ніколи не досягав, та й не прагнув.
Додам, що люблю багатьох учасників маршу, спокійно ставлюся до людей з лівими поглядами (якщо це не комунізм чи інший лівий тоталітаризм) і всіляко намагаюся втілювати основні лозунги шодо Києва. Сподіваюся, наша столиця виграє від нашої єдності.
===
Андрій Куліш
Бо в поліції повно виродків і українофобів, особливо в керівництві. Досі ностальгують за радянщиною та ненавидять Майдан.
Наслідок фейкової люстрації.
===
Максим Соловей
Це не непорозуміння, а спрямована дія.
Не переконали мене їх вибачення.
===
Vadym Toropov
Не бачу цих людей в окремих гарячих точках, в протидії тітушкам, мусорам в судах за статуси скверів, пам'яток архітектури, тощо, не виключаю окремих виключень, але з підготовки було зрозуміло та назв колон, якісь нечіткі вимоги
===
Миша Половинка
Тотальна ніяковість гасел, при подивугідній співпраці з поліцією. Звідки вони взялися? Що робили вчора? Хто їхні спікери? Плакатики "проти капіталістів" - наче проти "звичайного прального порошку". Коли вони, навіть не самостійно, а з поліцаями, виперли антикомуністів, то була реакція Вассермана. Найбільше це схоже на спробу "замутити" черговий "молодіжний рух", непремінно - "бєспалітікі". І, ні в якому разі, не признаватися, що це - сателіти "зільоних". Потім призначити йому підходящого фронтмена, для просування на виборах, замість Кличка. Затія, НМСД, прочитується вльот, безнадійна, лохувата, на тлі інфляції і зимового холоду, нарід не сприйматиме подібні унилийє монстрації всерйоз. Цитуватимуть К.С. Станіславського. Зільоні видохлись. Їхні сценаристи ісписалися, наголос де завгодно. Жахлива ситуація, коли попереду ще півдистанції, а ти вже скінчився. А ще, наприклад, вечір, зима, забіг вже далеко за місто, зустрічний вітер, починається сніг з дощем, і натер ногу. Зєлєньській ніколи не бігав довгі дистанції. Зараз вони проголошують плани на 2030 рік, і, методами БОРЗовиків, формують собі основу сателітарної організації в Києві, наче мають у кишені вічність часу, безліч грошей, і досхочу айкосів. Але, з якого боку тут пересічні громадяни - українці?

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3233321.html.
Tags: київ, кличко, левые, менты, прдоны, рейдеры
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan Грудень 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments