Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

В Криму поглиблюється і загострюється протистояння угрупувань російських спецслужб

Borys Babin
В Криму поглиблюється і загострюється протистояння угрупувань російських спецслужб, що триває в рамках процесу "трансферу влади РФ".
Це коли федеральні міністри-рятувальники у арктичні водоспади стрибають головою вниз.
А тепер заарештували "главу адміністрації" та "голову міськради" Євпаторії, Тихончука та Харитоненко. Це вже третій "керманич" міста який поїде за грати з 2014 року.
Пані Харітоненко це одна з дам бізнес-прайду "спікера" Константинова. Але свідчити вона здається буде не про подробиці його управлінсько-інтимного буття, тут очевидні інші горизонти.
Нинішніх "взяли" нібито в рамках "справи віцепрем'єра Кабанова", але формальним предметом обговорення є не чарівне зникнення коштів "ФЦП", а оборудки з землею фірми "Мойнаки" під забудову.
Будував на ній клан Кабанових, а поруч є угіддя "зарезервовані" для спікера Матвієнко.
Примітно, що справа має водночас характер помсти Аксьонову та Константинову та їх федеральним кураторам з фсб з боку Поклонської та Бальбека, яких наразі начебто "списали у політичний утіль"
Сестра Поклонської як "керманич" села Уютне дерібанила землю поруч та у неї був конфлікт з Кабановими. У ситуацію вписувався Бальбек.
Звісно півроку тому про це писала АРК.
Коли днями затримали Кабанова я публічно порадив у ФБ жіночкам бізнесескорту Констянтинова готуватися, але чесно кажучі думав що почнуть з іншої.
Клани карателів розуміють, що масові посадки не покращують керованості регіоном але йдуть на це, бо ситуація переходить в клінч у Москві, де після "виборів" триває зачистка "заколотників". Або - навпаки. Матвієнко здається залишиться без пентхауза в Заозерному.
І питання узагалі - чи залишиться.
Велика політика - великі виклики...
Ну а поки "мер" та "голова міськради" дають "викриваючі свідчення" на усіх, АРК продовжує копирсатися у тухлій рибі.
А до чого тут насильницькі зникнення кримчан, лосось-батюшка, страуси, трупи сотень собак у кримському степі, атомні підлодки, фінансування тероризму та робоча поїздка експертів АРК на Кольській півострів 2013 року - скоро дізнаєтеся.


=====
Borys Babin
2021.10.06
Коли я вчора написав про затримання "мера" та "голови міськради" Євпаторії російськими карателями на підставі їх оборудок з землями, то дехто почав співставляти політику окупантів та української влади щодо корупції.
Хоча усім, хто розбирається у тонкощах "руського миру", зрозуміло, що саме за корупцію там можуть увязнити на пять років хіба що шкільну вчительку за отриманий від батьків класу чайник з нагоди випускного (жива історія).
Доказом того, що ніякого відношення пригоди Тихонова та Харитоненко до власне "боротьби зі злочинністю" не мають стало їх раптове звільнення - "мера" надвечір вівторка, а "голови міськради" зранку середи.
Хоча учора всі російські пропагандисти, включно з ТАСС грізно писали про "рішучій крок у боротьбі з корупцією". А вже сьогодні євпаторійці, що ще надвечір хотили скидатися на святкову пляшку (затримані персоналії у містян симпатії звісно не викликали) побачили "посадовців" у владних кабінетах.
Бо боротьба за владу під час її трансферу в Кремлі, що відзеркалюється на "сакральному" для путинського режиму півострові, вона така.
Не завжди виграєш.
Примітно, до речі що сюжет нібито зірваного перевороту, про який пишуть російські політемігранти, нібито полягав у підміні Путіна двійником, що мав у стислий час перед "трагічною загибеллю президента від коронавірусу" схвалити низку клбчових кадрових рішень.
Оборудку мали провести нинішні та колишні люди з федеральної служби охорони. Тобто все у стилі дворцових переворотів 18 сторіччя за участі лейбгвардії та за канонами Лжедмітрія й Пугачова. Московський реал політик бачимо вкрай стале явище.
Нагадаю що Крим не лише дзеркало російської агресії, але й територія вже намертво просякнута саме фсошниками, бо спецдачі, спецсанаторії тощо. Звісно вони зрощені з місцевою мафією колаборантів та в останні роки воювали у "розбірках" за "землю і волю".
Цей двобій кобри з саламандрою триватиме довго, та буде цікавим.
Але мене поки цікавить інше.
А що там Герега?
Наше суспільство жваво обговорює "скандал віку" у кого та навіщо яка хатинка у Лондоні. Супер.
Але щодо Герег у цьому витоку викладено не питання "оптимізації податків" а конкретні факти та назви компаній.
Що працюють в Криму та платять мільони "податків" на подальшу мілітаризацію Криму та Севастополя.
На готування агресора до нових вбивств українських дітей.
Пронизлива тиша не лише влади але й усіх хто з нею бореться у цьому вимірі як на мене дуже поганий маркер.
Але може я помиляюся, подивимось

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3238350.html.
Tags: беспредел, крим, менты, рассея, рейдеры
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments