Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

НАТО вислало з Бельгії вісім членів дипломатичної місії Росії при альянсі

Rostyslav Demchuk
І ще одна хороша новина для тих, у кого безсоння
НАТО вислало з Бельгії вісім членів дипломатичної місії Росії при альянсі, яких вважали "незадекларованими офіцерами російської розвідки", заявив у середу представник Північно-Атлантичного Альянсу.
Офіційний представник НАТО, який виступав за звичайних умов анонімності, заявив, що "ми скоротили кількість дипломатичних посад, які Російська Федерація може акредитувати у своїй дипмісії при НАТО до 10 дипломатів", це майже вдвічі менше ніж було дотепер.
Давненько вже не було масових висилок російських дипломатів-шпигунів, які працюють в російській дипломатичній місії при штаб-квартирі НАТО у Брюсселі. НАТО продовжує тримати Росію на короткому ланцюжку.
P.S. Найближим часом США вишле з країни чергову партію російських дипломатів у кількості 30 осіб.
===
Rostyslav Demchuk
На моїй памяті чотири подібних шпигунських скандали:
Після вступу Польщі до НАТО і під час розгортання польської дипломатичої і військової місії при альянсі було відмовлено в акредитації 10 польським офіцерам. Зясувалося, що вони по кілька років навчалися в російській військовій академії при генштабі ЗС Росії. Другий випадок стався з нашим першим військовим аташе при посольстві України. Йому було відмовлено в акредитації при НАТО оскільки він за часів СРСР працював помічником військового аташе СРСР у Вашингтоні. Наступним був гучний шпигунський скандал, коли російську дипломатимісію місію при НАТО очолював Дмітрій Рогозін. Після третього року його роботи при НАТО його звинуватили у шпигуській діяльності і оголошено персоною Non Grata. Разом з Рогозіним було вислано з країни ще два російських дипломата, яких було звинувачено у шпигунстві.

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3244031.html.
Tags: европа, піар, рассея, санкції, сша
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment