Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Borys Babin · Нове про оборудки рибної мафії

5 жовтня Офісом Генпрокурора та Державним бюро розслідувань було повідомлене про підозру колишньому директору держпідприємства «Сервіс», пов’язану із судном «Іван Голубець», яке затонуло у берегів Мавританії 21 липня 2019 року. На офіційних сайтах вказане, що йдеться про недбалість через яку «корабель у 2016 році передано комерційній структурі у фрахт без екіпажу. Судно згідно з договором мало бути належним чином застраховане». Але, вказує ДБР, «через неналежне виконання керівником держпідприємства своїх обов’язків умови договору не були виконані, судно не було застраховане».
Нагадаю, що про це судно та відповідну сумну історію я не просто багаторазово писав. Серед іншого довелося брати участь у цивільно-правовому судовому провадженні, де встановлювалася загибель члена екіпажа «Івана Голубця». У наступному канадськими журналістами «CBC» і «Радіо-Канада» за участі латвійського «Nekā Personīga» було проведене масштабне розслідування, де було відображене зв’язок діяльності російських спецслужб в цивілізованих країнах з масовим відмиванням російських грошей через підставні компанії та з українським океанічним рибальством, традиційно пов’язаним із Керчю та Севастополем.
Журналісти відстежили операції двох офшорних компаній – «поштових скриньок» в латвійському і російських державних банках і їх зв’язок з номінально латвійською компанією, розкрили можливі випадки шахрайства зі страховкою, ситуацію загибелі моряка, попадання кримського рибальського флоту в невідомі руки та незаконне рибальство в промислових масштабах в Африці. Це як раз відбувалося в рамках зазначеного договору бербоут-чартеру, укладеного з «канадською» фірмою російських спецслужб. Додам що кримський капітан «Івана Голубця» на час затоплення судна був з «російськими документами», а у екіпажі були «кадети» із підконтрольного агресорові керченського «рибного інституту». У свою чергу «АРК», досліджуючи ці питання, виявила зв’язок відповідних оборудків з естонським магнатом паном Тедером та його бізнесом у окупованому Криму.
Втім до сучасної версії правоохоронців є певні питання. Бо як свідчили попередні судові розгляди договір страхування судна насправді нібито був, він укладався із російською корпорацією «Росдержстрах» та за «дивним збігом обставин» нібито мав набути чинності за декілька годин до загибелі «Івана Голубця». Тому хочеться вірити що оголошена «недбалість» буде розслідуватися не лише щодо «стрілочників» 2016 року але й стосовно тих хто відмивав (або як мінімум мав очевидний намір відмити) гроші на знищенні української власності та на вбивстві (хоча й можливо необережному) українського громадянина спільно із російськими спецслужбами з «Росдержстраху» в 2019 році. Та не побачив я у повідомленнях правоохоронців згадок про те, що затоплене судно всупереч вимогам закону було під наглядом Російського морського регістра судноплавства.
Примітно, що відповідні посіпаки міжнародної рибної мафії, що працює на російські спецслужби та фактично є їх невід’ємною частиною поки відчувають свою безкарність та пробують відверто глузувати з українського правосуддя. Зокрема трагічна загибель члена екіпажа «Івана Голубця» досі фактично не призвела до будь-яких процесуальних наслідків, а до вбитих горем родичів відповідна мафія підсилає «членів екіпажу» із повідомленнями що «він насправді живий». Більш того, як кажуть дельфінятки, наразі є наполегливі спроби «поховати» інші справи, у якій досліджуються азовські пригоди відповідних добродіїв та їх спільна робота з російськими «колегами» та окупаційною «адміністрацією» в Криму – 420/8381/20 та 420/7376/20. Що ж подивимося, що міцніше – спрут міждержавної злочинності чи права українських рибалок.
Ця відповідь ще зможе бути не такою очевидно сумною.
-
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3244323.html.
Tags: коллективное х%№ло, крим, подонки, прдоны, рассея
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment