Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Borys Babin · Живі та мертві

Коли я читаю про гучний скандал, де залучені авторитетні незалежні розслідувачі, та про грубе порушення прав людини яке «за дивним збігом обставин» крутять на всіх каналах, та про флешку, яку ніхто так й не затер - то одразу виникає питання – а як на це власне вплинула міжнародна рибна мафія?
Або як тут приклали руку її конкуренти на ринку глобальних фінансових транзакцій у темних водах реальної світової економіки?
І коли почався скандал з хуліганським нападом на журналістів-розслідувачів "Схем" у державному банку, та особливо – коли він вийшов на рівень жорсткого реагування як влади так і суспільства, то залишилося тільки дочекатися, коли "на табло" з'являться знайомі прізвища.
Здається – я дочекався.
Адже за поясненнями тимчасового керманича "Укрексімбанку" Сергія Єрмакова неадекватне реагування голови правління банку (який за це отримав прізвище у ролі мему, славу кращого актора вірусного хоум-відео та оголошення про підозру) почалося після питання журналістів "Схем" про таку собі "внутрішньо переміщену особу" з Донбасу Сергія Брюховецького.
Компаніям якого у квітні 2021 року "Укрексімбанк" надав кредит у 60 мільйонів доларів на завершення придбання київського торговельного центру "SkyMall".
Та родзинка не у тому, що, як кажуть журналісти, бізнес пана Брюховецького наразі нібито добре розвивається у Донецьку на користь "фінансових систем" "молодих республік" агресора.
Справа у самому "SkyMall".
Який у 2016 році люди "Володаря темного шоколаду" спробували "віджати" у ...Гілара Тедера.
Того самого. Найбагатшої людини сучасної Естонії.
Який, здається, відмиває, як пише "АРК", шалені гроші міжнародної рибної мафії, зокрема тієї, що оперує на Балтиці, Чорному та Азовському морях, через власний торговельний центр у окупованому Сімферополі. Загалом «тема» відмивати чорний кеш через фейкові бутіки та мільйонну оренду вже звісно не нова, і чим більше «пральня», тим крупніші мафіозні клани гортаються біля неї.
Але щось у тих, хто "вкрав у вора" в українській столиці, пішло не так. І той самий "SkyMall" заміть «тихої гавані солодкої імперії» покотився «по руках».
І чомусь саме щодо "SkyMall"-у 2021 році багаторазово приїжджає до Києва, просто як на роботу президентка Естонії (вже колишня) та просить, клопоче, благає та навіть погрожує на користь пана Тедера та за його багатоповерхові "пральні машини".
Але чомусь її не чують.
І потім замість неї приходять незалежні журналісти-розслідувачі та задають гострі, влучні та неупереджені питання. Про той самий "SkyMall" звісно. Починаються гучні розслідування – які ж саме бандити наразі бенефіціарять "SkyMall" та не дають це робити шановному естонському бізнесмену.
Що ж. За як мінімум мутний бізнес Брюховецького та за гопників з "Укрексімбанку" уболювати точно не стану.
За пана Тедера та гроші з чорних, кривавих рахунків того самого "Росдержстраху", про який я вже написав – також.
Краще розповім одну історію від дельфіняток.
Бо не усі навколо незалежні безкорисні розслідувачі, Мецгери, Тедери та Брюховецькі.
Декілька місяців тому десь не дуже близько від берегів один капітан українського риболовного судна прокинувся від до болі знайомого шуму двигунів.
Це був сумнозвісний «Аметист» «кримських прикордонників», який вийшов в рамках чергового полювання та «розчистки» Чорного моря у потребах крупного російського морського бізнесу, афільованого із тією самою мафією, що діє під парасолькою російських регістрів та страхових.
Про цю фінансову парасольку вже багато написано «АРК», ну а про таємні крематорії тварин (й не тільки) від «Російського моря» там напишуть вже зовсім скоро. Буде дуже цікаво, і мабуть не зря я колись мочив ноги у крижаному липневому океані біля Териберки.
Ну а капітан, що зустрінув в «годину бика» «прикордонників» та «екологів» з Балаклави вже був у агресора в полоні у 2018 році та знав – що це таке. А тому він пообіцяв «старим друзям», що з ними до Криму ні для яких «проваджень» з кораблем не піде і краще негайно просто вночі затоплює своє судно, та й сам спільно з екіпажем обирає потонути у весняному морі, ніж знову йти до окупантів у заручники.
Як не дивно – тоді ця абсолютно щира погроза простої людини, доведена до повного відчаю та безсилля міжнародною мафією тедерів, спрацювала.
Бо, як дуже давно сказав мені під час пікніка біля вітінського радіотелескопу один досвічений фахівець із пошуку позаземного життя, всі люди навколо поділяються на мертвих та живих.
Хоча другу категорію доводиться дуже довго шукати.
Довше, ніж життя на екзопланетах.
До речі справу згаданого капітана, якому держава, без «належної скромної подяки» чиновникам профільного міністерства, поки відмовляється платити «заручницькі сто тисяч», у одеському суді вирішать 19 жовтня.
А тому є у нас поки про що писати.
Бо ми – на планеті живих.
Не перемикайтеся.


-
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3244667.html.
Tags: беспредел, крим, менты, прдоны, провокація, рассея, рейдеры, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments