Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Borys Babin · «Доми Москви»: де хочуть – там і вдома

Наразі російська пропаганда повідомляє про новий етап примусу режиму Лукашенка до «визнання російського Криму». Зокрема на півострів привезли «делегацію білоруської громадськості», а у Мінську в «Домі Москви» російські «дипломати» провели «презентацію економічного та туристичного потенціалу Криму». Прізвища та регалії фігурантів провокації описані у публікації «АРК» https://arc.construction/20809?lang=ru.
Можна дуже довго міркувати про те, чи отримає влада РФ якісь нові заяви чи дії від білоруського диктатора або його оточення. Тут у Лукашенки є дві проблеми. По-перше, він останні роки дуже часто не є господарем свого слова, іноді вкрай відірваного від реальності. По-друге його будь-які сьогоднішні заяви не лише не викликають віри та довіри але й не мають юридичного значення. Бо цивілізовані країни світу не визнають Лукашенка президентом Білорусі, і тому його слова можуть визвати лише певний сарказм. Та більш того, сьогодні найкращий шлях змусити більшість білорусів ставитися до чогось вкрай негативно – це провести таке через заяви тамтешнього диктатора.
Та мене більше цікавить не заяви авторитарних керманичів, та навіть не їх кримські «вілли», про які вже багато сказане, та навіть не товарообіг Криму та Білорусі, як основної для економіки окупованого та мілітаризованого півострову третьої країни. Про це вже неодноразово написано експертами АРК, повторятися не стану. Додам лише що Україні варто готуватися, у випадку «заяв про визнання», до розриву дипзносин. Як з Мінськом, так й нарешті з Москвою. Будь-яка поблажливість тут може мати вкрай негативні наслідки, адже росіяне «поглиблене працюють» наразі щодо Криму водночас із низкою пострадянських диктаторів. Тому вся ці когорта довічних президентів має чітко бачити реальні негативні та болісні наслідки гіпотетичних заяв Лукашенка для білоруських економіки та логістики.
Значно більше мене цікавить наразі власне мінський «Дім Москви» як підрозділ державного унітарного підприємства міста Москви «Московський центр міжнародного співробітництва». Бо подібна установа, прикладом, діяла у Севастополі до початку окупації на площі Нахімова а у 2014 році була окупантами «згорнута» і замість «Дому Москви» там тепер «Приймальня Президента РФ».
Наразі подібні «Доми Москви» як філії «МДМЦ» безперешкодно діють не лише у окупованому Сухумі чи у Бішкеці та Єревані, але й у Ризі та Софії, із спробами утворти такий саме центр у Вільнюсі. Також з прицілом на перетворення на «приймальні президента у новому суб’єкті федерації». А тому дуже цікаво – як наразі влади Болгарії та Латвії будуть реагувати на підривну роботу «МДМЦ» на їх території, чи будуть відповідні пропозиції до наших партнерів з боку влади та громадянського суспільства України. Бо пишуть у Литві вже все із цим непогано.
Подивимося…


-
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3245048.html.
Tags: беларусь, беспредел, провокація, рассея, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments