Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Хто таке міг організувати, хто міг дати команду Генпрокуратурі?

Ihor Lutsenko
Що ж, таке відвернення уваги я люблю. Впаяли нову підозру Медведчуку. Тепер за більш реальну справу - як на мене, попереднє звинувачення було досить слабким.
А нові записи стосуються дуже масштабної зрадницької схеми по фінансуванню окупантів. Про що я неодноразово казав, коли був депутатом.
Ні для кого не було секретом, шо Україна за Порошенка закупала у великих обсягах вугілля на окупованій території.
І покупцями виступали як приватні підприємства (наприклад, наша рідна київська Дарницька ТЕЦ, київські активісти брали аналізи і доводили це за хімічним складом вугілля ), так і державна генеруюча компанія.
Все це не могло бути організовано кимось, крім топ-менеджмента країни на Банковій. Бо домовитися з Медведчуком за переговори з Кремлем, з СБУ за пропуск мільйонів тон палива, з Нацбанком за організацію розрахунків міг тільки один посадовець у країні.
Причому поставки вугілля з ПАР було зупинено силами слідчих ГПУ, котрі, не соромлячись, арештували організаторів цих контрактів - ми ще намагалися захищати їх у 2015 році на нашому антикорупційному комітеті. Хто таке міг організувати, хто міг дати команду Генпрокуратурі?
Нещасний же Медведчук зараз, мабуть, рве рештки волосся на своїй нерозумній голові, що погодився на пропозицію Порошенка бути посередником у закупівлі вугілля з окупованих територій. Виявився крайнім, але так йому й треба.
Як ви здогадуєтеся, якщо наше СБУ сказало А, то, ща логікою кримінального розслідування, в подальшому треба казати Пе. І оголошувати підозру Порошенку.
А Медведчука, якщо розкаже все щиро, навіть не саджати, а просто дати умовно, цього достатньо, щоб позбавити мандата нардепа.
Жартую. Треба посадити і забрати майно.

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3246768.html.
Tags: ахметов, коллективное х%№ло, луг%андония, медведчук, порошенко, сбу, україна
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments