Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Щодо сьогоднішнього саміту Україна - ЄС

Петро Олещук
Щодо сьогоднішнього саміту Україна - ЄС, то особисто я не можу не відзначити наступне.
По-перше, підписання додвгоочікуваної угоди про спільний авіаційний простір. Як не називай публіцистично цей документ ("авіаційний безвіз", "відкрите небо"), але факт лишається фактом. Він буде вже найближчим часом справляти реальний вплив на життя багатьох українців, і не лише щодо візитів за межі нашої держави. Ми одержимо вільний доступ на український авіаційни ринок європейських перевізників. Райнейр уже заявили, що вони - на "низькому старті", аби серйозно "заходити в Україну". У підсумку матимемо серйозне здешевшання ціни авіактвитків як на зовнішні, так і на внутрішні напрямки. Рішення - співмірне за масштабом і наслідками з "безвізом".
По-друге, підтримка з боку ЄС українських антиолігархічних ініціатив. Це сказала особисто У. фон дер Ляйєн, виступаючи поруз з Зеленським. Потім це ж було закріплено у підсумковому документі, де було сказано наступне: "ЄС привітав зусилля України з обмеження можливостей для вчинення корупційних дій та її відданість боротьбі з впливом приватних інтересів ("деолігархізація"), у тому числі шляхом юридично обґрунтованого прийняття та впровадження відповідного законодавства, та закликав до подальших кроків України на цьому напрямку." І де тепер численні "друзі захисників демократії"? Які лякали нас, що ЄС так сильно турбується за долю наших нещасних олігархів, що кинеться захищати їх усіма доступними методами, і нас чекатиме щось страшне та катастрофічне.
Все інше теж несе у собі серйозний зміст, але потребує більш ретельного вивчення.

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3254073.html.
Tags: анализ, европа, зеленский, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment