Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Але мудрець вчиться на помилках ворогів. Ви готові ставати мудрецями?

Алі Татар-заде
лідерські партії - на мою думку, не наш шлях. Зазвичай наводять або позитивні приклади (Московія, Франція, де під кожного нового лідера фактично твориться нова правляча партія), або негативні (із вітчизняним опонентом). Я ж наведу під іншим кутом.
Нам дуже пощастило, ми навіть не відсвітили це, що партія Януковоча була саме лідерською. Він втік - і все посипалось. Довелося аж цілу Московію підключати. Все було замкнене на лідера. Як бачите, це і позитив і негатив, з якого боку дивитися.
Але мудрець вчиться на помилках ворогів. Ви готові ставати мудрецями?
===
JC Denton
Щось не дуже він на лідера схожий. Поставили смотрящим, щоб був жорстокий і жадібний. А лідерства від цієї посади не вимагається.
---
Алі Татар-заде
ви плутаєте авторитет і керівництво (лідерство - це до останього). Скажу прямо:: якщо в партії для кар'єри треба виілзати дупу, то це лідерська партія. Якщо не треба - не лідерська.
===
Taras Vasyliev
Якщо спиратися на думки Френсіса Фукуями, то в Україні типова гібридна модель на кшталт тої, що була в усьому західному світі у 19 ст і в країнах південної Європи у 20 ст. В Україні партії клієнтських мереж без ідеології. Спочатку були олігархічні групи, але вони під впливом майданів змушені були розвинути мережі клієнтів, щоб через вибори зберігати вплив. Клієнтами є більшість громадян України
===
Andrew Bondik
Ну як "посипалось". Мені здається, що ОПЗЖ навіть не маскирують особливо свій зв'язок з ПР.
---
Алі Татар-заде
скоріше, косять під них. Але різниця якраз в тому, що я описав і що вони не врахували. Стільки років вкладалися в імідж "лідера", що чорного козла відмили добіла. І все марно, варто прибрати козла!
---
Andrew Bondik
Алі Татар-заде це правда. В них навіть методичка була, десь в 14му-15му роках писали часто у коментарях, що да, за Януковича більше не виступаємо, збіг і покинув нас
=====
Алі Татар-заде
яка чудова рецензія від московитського рецензента - історика і літературнознавця 🙂
— «Не все благополучно с терминологией: слово ''московиты'' (стр. 20, 48, 62, 97) было уместно в устах иностранных путешественников. Но страна всё-таки официально называется Россией.»
рец.на кн.: Наталья Пушкарева, ''Частная жизнь женщины в Древней Руси и Московии''. изд. ''Ломоносов'', 2011
і справді, авторка іменує мешканок "Древней Руси" виключно "руссками", а мешканців Московії - "московитками", їх чоловіків - московитами
===
Kali Yuga
Є історія Росії, а є історія Московії. Історія Росії це період правління освічених європейців, німців, від Єкатерини2 до Ніколая2. Це був період європейської експансії, колонізації Московії. Московія до цього була однією з самих диких країн Євразії. Європейці навіть не хотіли жити разом із москвитянами. Побудували собі окреме місто - Петербург. Але у 1917 році автохтонні мешканці повстали й вигнали усіх колонізаторів. Перенесли столицю знову в Москву й стали знову Московією, однією з самих диких країн Євразії.
Тільки в тій час, коли керували освічені європейці, Росія була Росією. Усі інші часи вона була і є Московією. Усі автохтонні правителі Московії неосвічені деспоти й покидьки, від Олександра Невського до Петра1 й від Сталіна до Путіна.
---
Алі Татар-заде
усеж, я б включив Пьотра І вже до становлення Росіи (переформатування з Московії). Можливо навіть його батька. Не забувайте, що першими "освіченими європейцями" в Московії були не німці і голанці, а українці і поляки
---
Дмитро Білий
Алі Татар-заде отож... намагалися побудувати "Новий Рим" ... на власні голови...

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3256998.html.
Tags: вибори, зеленский, история, порошенко, рассея, тимошенко, україна, янукович
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment