Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Як же це скласти в один кубик?

Алі Татар-заде
10 років тому пройшов політичний моб "15-о", відомий тепер як Окупай-щось-там. Знаєте, для мене це легка загадка. Я відчуваю що це просто, але сенс вискользує проміж пальців. З одного боку, я з усією ясністю бачу, що це ліваки. Достатньо подумати, до чого вони закликали і проти чого теж. "Нас 99%, а вас 1%", казали вони, прікратіті войни в мірі, геть світовий уряд, долой ТНК, більше екології (і тут же - нафта замість атома), даєш податок на богатих, всі змі куплені, чому богаті богатіють, ітд. Ну і пройшло воно одночасно по купі міст світу - навіть в Московії зобразили ріденьку "Окупай Раша", щоб не створювати дихотомію (адже раша морально підтримувала рух, було б глупо розганяти його випадкових адептів прямо в той же день, коли зібрався крутити сюжети про криваву американську поліцію).
ну а тепер загадка, яку я не розгадав
куди поділися ці окупай конкретно в Америці?
якщо вони побігли за Бені Сандерсом, - я скажу, ок, все ясно, зрозуміло, так і потрібно було бути, це логічно
але мені весь час здавалось, що значна частина окупаїв побігла за Трампом, тобто формально у протилежний бік.
Одразу скажу, якщо ви почнете казати мені про "єдинство протівоположностей" з марксової діалектики, то це мені нічого не прояснить. Протилежності ніхріна не єдині, а якщо вони єдині то вони не протилежності, а тільки ними придурялися (наприклад сталін і гітлер, саурон і саруман, канцлер поплатін і таємничий вождь сітхів ітд).
Тобто, треба інше пояснення. В американській політиці я почуваюсь слабо, однак саме цей момент хотів би знати більше.
Окупай, потім "друге бостонське чаювання", потім Трамп, і все це в епоху Обами, якого ці окупаїсти критикують явно з лівих позицій.
Як же це скласти в один кубик?

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3259741.html.
Tags: история, левые, сша, трамп
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments