Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Верещук в системі зв'язків з близькими до Володимира Путіна людей

Rostyslav Demchuk
Ой! А ви цього відео ще не бачили? Верещук в системі зв'язків з близькими до Володимира Путіна людей
Москва, 2016 рік. Російська пропагандистка Марина Ахмедова та скандальнозвісна українська нардепка Ірина Верещук беруть участь у телепрограмі "3а і проти" на російському медіаресурсі MediaMetrics. Обговорюють питання сімейного насильства.
Відео підтверджує, що нардеп від "Слуг народу" Ірина Верещук знаходиться у дружніх і теплих стосунках з російською пропагандисткою Мариною Ахмедовою.
Тут варто знати, що засновником і керівником медіаресурсів MediaMetrics, LiveInternet і QIP є Герман Клименко, який у 2016 році був призначений радником президента Росії Володимира Путіна у справах розвитку російського інтернету. Відтак MediaMetrics, LiveInternet і QIP були передані у керівництво його сина Юрія Клименка.
Герман Клименко і нині є діючим радником Володимира Путіна. На місці керівника СБУ у мене б виникли запитання до пані Ірини Верещук: яким чином вона потрапила в систему зв'язків з близькими до Володимира Путіна людей і водночас мене б дуже зацікавило як Верещук потрапила" у фракцію "Слуг народу" і у ВР, та ще й у парламентський комітет у справах національної безпеки, оборони і розвідки?
Чи може у когось на ці питання вже є пояснення?
(https://www.youtube.com/watch?v=fai5FNHPyNU&t=2207s)

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3263795.html.
Tags: зеленский, коллективное х%№ло, рассея
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment