Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Сьогодні Вищий антикорупційний суд виправдав колишнього міністра інфраструктури Володимира Омеляна

Владимир Фесенко
Сьогодні Вищий антикорупційний суд виправдав колишнього міністра інфраструктури Володимира Омеляна, якого Спеціалізована антикорупційна прокуратура обвинувачувала у вчиненні незаконних дій, які призвели до недоотримання державним бюджетом 30,4 млн грн. І це вже не перше таке виправдання по корупційних справах. Тому виникає питання: або антикорупційні органи працюють недостатньо ефективно (зокрема не надають достатніх доказів провини щодо корупційного злочину) або щось не так з роботою антикорупційного суду. В даному випадку цікаво почути думку фахівців, які відстежують роботу антикорупційних інституцій. Але очевидною є давня проблема: на початку гучних антикорупційних розслідувань (щодо різних високопосадовців) ставка явно робиться на їх ефектність (на медійний резонанс), а от коли відповідна кримінальна справа опиняється в суді, то вона або розсипається, або суттєво гальмується в процесі розгляду. Щось тут не так, і цю ситуацію треба ретельно проаналізувати (провести роботу над помилками), щоб зробити антикорупційну політику більш ефективною. Щоб результати антикорупційних розслідувань ми бачили не тільки в мас-медіа, а і у вироках Антикорупційного суду.
===
Igor Popov
Цього тижня ухвалять новий закон про НАБУ який послаблює парламентський контроль над діяльністю антикорупційних органів. Тому прогноз по посадкам песимістичний. А справа Омеляна була відверто програшною - він ухвалив рішення по дерегуляції в межах своіх службових повноважень.
---
Ігор Шевченко
Igor Popov То була не дерегуляція, а зниження витрат для структур Ахметова! Я знаю цю справу.

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3264899.html.
Tags: ахметов, зеленский, менты, порошенко
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments